Архіви

Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради 2023-2024 н.р.

  17 -18 лютого 2024 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце  :

  1.  Рочняк Софія, учениця 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Чайковська –  Озарук Ілона Василівна
  2.  Гребенюк Анастасія, студентка ІІ курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).   Науковий керівник:  Фінів Вікторія Михайлівна
  3. Нагорняк Неля, студентка ІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  4. Струк Максим, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція гідрології). Науковий керівник: Яремко Ольга Євгенівна
  5. Ціжма Володимир, учень 11 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (секція прикладної макро- та мікроекономіки). Науковий керівник:  Буртняк Іван Володимирович
  6.  Лісовський Олександр, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики). Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  7. Калиній Юліан, учень 11 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція органічної хімії та біохімії).Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8. Сурмачевська Софія, учениця 9 класу Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (секція філософії).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарасівна
  9. Кулик Анастасія, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Брик Михайло Миронович
  10.  Донецький Дмитро, учень 10 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  11. Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція біології людини). Науковий керівник: Левицька Світлана Романівна
  12.  Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії).Науковий керівник:  Токарик Галина Володимирівна
  13. Петраш Марта, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція екології). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна
  14.  Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна

Друге місце  :

  1. Остап’юк Соломія, студентка І курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція української мови).Науковий керівник:  Гавадзин Оксана Ярославівна
  2. Шкредко Павло, учень 11 класу Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії). Науковий керівник: Комар Володимир Леонович
  3.  Побігун Анастасія, учениця 11 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження). Науковий керівник: Коробейникова Ярослава Степанівна
  4. Никируй Марія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної фізики). Науковий керівник: Ліщинський Ігор  Мирославович
  5.  Костюк Олександра, учениця 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція зоології).Науковий керівник:  Науковий керівник: Савчук Софія Петрівна
  6. Ромашко Владислав, учень 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії). Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович
  7. Іванова Софія, учениця 10 класу Ліцею № 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (секція медицини). Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8.  Савчук Софія, учениця 9 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник: Луцишин Юлія Миколаївна
  9. Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція географії). Науковий керівник: Мельник Надія Вікторівна

Третє місце  :

  1. Деркач Яна, учениця 10 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Клепар Марія Василівна
  2. Дубковецька Ангеліна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція англійської мови та англомовної літератури). Науковий керівник:  Карпенко Ганна Миронівна
  3. Семен Тетяна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція педагогіки).Науковий керівник:   Плетеницька Лідія Степанівна
  4.  Шевчук Галина, учениця 10 класу Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).Науковий керівник:  Савчук Руслана Любомирівна
  5. Довга Анна, учениця 9 класу Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  6.  Повх Максиміліан, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).Науковий керівник:  Буяк Наталія Павлівна
  7. Кухта Анастасія, учениця 8 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Микитин Тетяна Василівна
  8. Томащук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української літератури). Науковий керівник:  Грицишин Марія Іванівна
  9. Царенко Софія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція зарубіжної літератури).  Науковий керівник: Турчин Світлана Ярославівна
  10. Андрейко Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української мови).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарсівна
  11. Лозінська Анна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Половський Володимир Семенович
  12. Подубинська Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Дейчаківський Ігор Іванович
  13. Притула Ілля, учень 9 класу Івано-Франківського приватного закладу ліцею «ВС СКУЛ» (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Сисак Марія Миколаївна
  14. Кривенко Петро, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Половський Володимир Семенович
  15. Яцюк Юлія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник:  Левицька Світлана Романівна

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

 

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

12.01.2024 року успішно відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Вихованці Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та наукових товариств показали гідний результат та зайняли призові місця, серед яких 56 – перші, переможці будуть представляти свої роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Щиро дякуємо членам журі та науковим керівникам за плідну співпрацю. Вітаємо вихованців з перемогою. Бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

Підсумкові протоколи І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

П_П_Інженерії та матеріалознавства, Наук про Землю, Хімія та біологія, Екології та аграрних наук

П_П_Історії. Філософії та суспільствознавства

П_П_Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Філології. Філософії та суспільствознавства

П_П_Математика, Фізики і астрономії, Економіки, Інформаційних технологій

photo_5262978506076312763_w photo_5262978506076312539_w     photo_5262978506076312499_w photo_5262978506076312519_w photo_5262978506076312574_w photo_5262978506076312766_w

 

 

ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ 2023-2024 н.р. (титульний аркуш, анотація, декларація академічної доброчесності, мотиваційний лист, постер)

Титульний-аркуш-І-етап-1

Анотація-І-етап 

Декларація-академічної-доброчесності-І-етап

Мотиваційний-лист

Постер

 

УВАГА!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ ВИКОРИСТОВУЄМО:  НАКАЗ(новий)  08.02.2021 № 147 Про затвердження Правил Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Програма І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 -2024 н.р.

 

Програма конкурсу -захисту

Перелік наукових відділень та секцій (2023-24 н.р)

ЗАЯВКА

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Протягом 15-30 травня 2023 року відбувався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Вихованці Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та наукових товариств показали гідний результат та зайняли призові місця.

Вітаємо з перемогою:

Довган Анастасію, студентку І курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови) та її наукового керівника – Фінів Вікторію Михайлівну із зайнятим ІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Нагорняк Нелю, студентку І курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція історичного краєзнавства) та її наукового керівника – Максимця Богдана Володимировича із зайнятим ІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Донецького Дмитра, учня 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики) та його наукового керівника – Казмерчука Анатолія Івановича із зайнятим ІІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Лісовського Олександра, учня 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики) та його наукового керівника – Казмерчука Анатолія Івановича із зайнятим ІІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Калиній Юліана, учня 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція хімії) та його наукового керівника – Мельника Дмитра Олександровича із зайнятим ІІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Бажаємо нашим вихованцям мирного неба та успіхів на науковій ниві!

m

Про терміни проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2022/2023 навчальному році

photo1681808027

Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2022-2023 н.р.

25-26 лютого 2023 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце:

  1. Довган Анастасія, студентка І курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).
    Науковий керівник: Фінів Вікторія Михайлівна.
  2. Гоголь Софія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства).
    Науковий керівник: Микитин Юрій Іванович.
  3. Федорів Мар’яна, студентка ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція історії України).
    Науковий керівник: Максимець Богдан Володимирович.
  4. Кравчук Софія-Марія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).
    Науковий керівник: Половський Володимир Семенович.
  5. Нагорняк Неля, студентка І курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція історичного краєзнавства).
    Науковий керівник: Максимець Богдан Володимирович.
  6. Струк Максим, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція географії).Науковий керівник: Яремко Ольга Євгенівна.
  7. Семанишин Авеліна, учениця 9 класу Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (секція науково-технічної творчості та винахідництва).Науковий керівник: Буяк Наталія Павлівна.
  8. Донецький Дмитро, учень 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).Науковий керівник: Казмерчук Анатолій Іванович.
  9. Лісовський Олександр, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики).Науковий керівник: Казмерчук Анатолій Іванович.
  10. Зазубик Діана, учениця 11 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція прикладної фізики).Науковий керівник: Ліщинський Ігор Мирославович
  11. Калиній Юліан, учень 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція хімії). Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович
  12. Мороз Діана, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екології).Науковий керівник: Кокар Наталія Василівна
  13. Ярицька Божена, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини).Науковий керівник: Микитин Тетяна Василівна

Друге місце:

  1. Мельник Каріна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція зарубіжної літератури).Науковий керівник: Турчин Світлана Ярославівна.
  2. Андрухів Павло, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція філософії).Науковий керівник: Половський Володимир Семенович
  3. Комар Роман, учень 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція педагогіки).Науковий керівник: Комар Ірина Валеріївна.
  4. Шевчук Галина, учениця 9 класу Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).Науковий керівник: Савчук Руслана Любомирівна
  5. Скрип’юк Ольга, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція психології).Науковий керівник: Дейчаківська Надія Василівна
  6. Гульванюк Роман, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція аерофізики та космічних досліджень).Науковий керівник: Ткачук Роман Зіновійович
  7. Сухомлин Олександр, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція економіки та економічної політики).Науковий керівник: Фоменко Наталія Володимирівна
  8. Ціжма Володимир, учень 10 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (секція прикладної макро- та мікроекономіки).Науковий керівник: Буртняк Іван Володимирович
  9. Токарик Сергій, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція хімії).Науковий керівник: Литвинюк Наталя Ігорівна
  10. Костюк Олександра, учениця 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини). Науковий кеірвник: Савчук Софія Петрівна

Третє місце:

  1. Кружинська Юлія-Іванна, студентка ІІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція англійської мови).Науковий керівник: Карпенко Ганна Миронівна
  2. Савчук Софія, учениця 8 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник: Луцишин Юлія Миколаївна
  3. Побігун Анастасія, учениця 10 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).Науковий керівник: Коробейникова Ярослава Степанівна
  4. Павлюк Анна, учениця 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція медицини).Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

 Вітаємо-переможців_на-День-науки

Підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році

Наказ Про підсумки проведення II етапу МАН

Наказ про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Наказ ІІ етап МАН (1)

Увага!

Прийом  робіт та супровідної документації на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН до 31.01.2023 р. (Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради (вул. Івасюка  38 а, кабінет 24).

Загальна інформація:

Вимоги до написання

Супровідна документація:

ЗАЯВКА

АНКЕТА

Три фото 3,5х4,5

ПОСТЕР (електронний та паперовий варіант, формату А3)

Робота подається у електронному варіанті та твердому переплетенні і включає в себе:

УВАГА: назва наукового проєкту, секції та наукового відділення у всіх документах має бути однаковою, слово в слово!!!

-    ТИТУЛЬНИЙ АРКУШ;

-    АНОТАЦІЯ;

-    зміст;

-    перелік умовних позначень, символів, скорочень, термінів (за необхідності);

-    вступ;

-    основну частину (розділи);

-    висновки;

-    список використаних джерел;

-    додатки (за необхідності);

-    відгук наукового керівника з його підписом (засвідчений підписом і печаткою керівника за місцем роботи; для керівників секцій МАНУМ – засвідчений підписом директора МАНУМ);

-    рецензію фахівця в галузі дослідження з його підписом (засвідчену підписом і печаткою керівника за місцем роботи);

-   МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ;

ДЕКЛАРАЦІЯ.