Архіви

Слухачі секції « Історичне Краєзнавство» (керівник Микола Прокопенко)  провели відкрите заняття присвячене Дню українського добровольця.

Слухачі розповіли про своїх батьків, які сьогодні знаходяться на передовій, також організували допомогу нашим хлопцям з Прикарпаття, а саме бійцям 52 ОМБ, вшановуючи їхній самостверджений подвиг.

Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих випускників ліцею № 24, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою.

 

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

зображення_viber_2024-03-13_13-24-29-981зображення_viber_2024-03-13_13-27-08-051зображення_viber_2024-03-13_13-28-09-550

Результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.
Дипломом ІІ ступеня нагороджуються:
Гриняк Вікторія Андріївна – методистка Малої академії наук, учнівської молоді Івано-Франківської міської ради.
421110065_779639820868042_8589568677896114185_nphoto_5422480809627080733_y

Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради 2023-2024 н.р.

  17 -18 лютого 2024 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце  :

  1.  Рочняк Софія, учениця 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Чайковська –  Озарук Ілона Василівна
  2.  Гребенюк Анастасія, студентка ІІ курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).   Науковий керівник:  Фінів Вікторія Михайлівна
  3. Нагорняк Неля, студентка ІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  4. Струк Максим, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція гідрології). Науковий керівник: Яремко Ольга Євгенівна
  5. Ціжма Володимир, учень 11 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (секція прикладної макро- та мікроекономіки). Науковий керівник:  Буртняк Іван Володимирович
  6.  Лісовський Олександр, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики). Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  7. Калиній Юліан, учень 11 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція органічної хімії та біохімії).Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8. Сурмачевська Софія, учениця 9 класу Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (секція філософії).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарасівна
  9. Кулик Анастасія, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Брик Михайло Миронович
  10.  Донецький Дмитро, учень 10 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  11. Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція біології людини). Науковий керівник: Левицька Світлана Романівна
  12.  Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії).Науковий керівник:  Токарик Галина Володимирівна
  13. Петраш Марта, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція екології). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна
  14.  Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна

Друге місце  :

  1. Остап’юк Соломія, студентка І курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція української мови).Науковий керівник:  Гавадзин Оксана Ярославівна
  2. Шкредко Павло, учень 11 класу Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії). Науковий керівник: Комар Володимир Леонович
  3.  Побігун Анастасія, учениця 11 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження). Науковий керівник: Коробейникова Ярослава Степанівна
  4. Никируй Марія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної фізики). Науковий керівник: Ліщинський Ігор  Мирославович
  5.  Костюк Олександра, учениця 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція зоології).Науковий керівник:  Науковий керівник: Савчук Софія Петрівна
  6. Ромашко Владислав, учень 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії). Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович
  7. Іванова Софія, учениця 10 класу Ліцею № 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (секція медицини). Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8.  Савчук Софія, учениця 9 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник: Луцишин Юлія Миколаївна
  9. Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція географії). Науковий керівник: Мельник Надія Вікторівна

Третє місце  :

  1. Деркач Яна, учениця 10 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Клепар Марія Василівна
  2. Дубковецька Ангеліна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція англійської мови та англомовної літератури). Науковий керівник:  Карпенко Ганна Миронівна
  3. Семен Тетяна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція педагогіки).Науковий керівник:   Плетеницька Лідія Степанівна
  4.  Шевчук Галина, учениця 10 класу Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).Науковий керівник:  Савчук Руслана Любомирівна
  5. Довга Анна, учениця 9 класу Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  6.  Повх Максиміліан, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).Науковий керівник:  Буяк Наталія Павлівна
  7. Кухта Анастасія, учениця 8 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Микитин Тетяна Василівна
  8. Томащук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української літератури). Науковий керівник:  Грицишин Марія Іванівна
  9. Царенко Софія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція зарубіжної літератури).  Науковий керівник: Турчин Світлана Ярославівна
  10. Андрейко Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української мови).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарсівна
  11. Лозінська Анна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Половський Володимир Семенович
  12. Подубинська Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Дейчаківський Ігор Іванович
  13. Притула Ілля, учень 9 класу Івано-Франківського приватного закладу ліцею «ВС СКУЛ» (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Сисак Марія Миколаївна
  14. Кривенко Петро, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Половський Володимир Семенович
  15. Яцюк Юлія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник:  Левицька Світлана Романівна

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

 

Установчі документи МАНУМ

photo_5334801994331837912_y photo_5334801994331837911_y

Розклад занять МАНУМ Івано-Франківської міської ради ІІ семестр 2023- 2024 н.р.

Розклад занять МАНУМ Івано-Франківської міської ради  ІІ семестр 2023- 2024 н.р.

УВАГА! Наказ про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2024 навчальному році (із додатками)

НАКАЗ 375 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту

! Кінцевий термін подачі робіт та супровідної документації у ІІ обласному етапі (паперовий та електронний варіанти ) до 24.01.2024 р.!

 

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

12.01.2024 року успішно відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Вихованці Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та наукових товариств показали гідний результат та зайняли призові місця, серед яких 56 – перші, переможці будуть представляти свої роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Щиро дякуємо членам журі та науковим керівникам за плідну співпрацю. Вітаємо вихованців з перемогою. Бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

Підсумкові протоколи І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

П_П_Інженерії та матеріалознавства, Наук про Землю, Хімія та біологія, Екології та аграрних наук

П_П_Історії. Філософії та суспільствознавства

П_П_Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Філології. Філософії та суспільствознавства

П_П_Математика, Фізики і астрономії, Економіки, Інформаційних технологій

photo_5262978506076312763_w photo_5262978506076312539_w     photo_5262978506076312499_w photo_5262978506076312519_w photo_5262978506076312574_w photo_5262978506076312766_w

 

 

ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ 2023-2024 н.р. (титульний аркуш, анотація, декларація академічної доброчесності, мотиваційний лист, постер)

Титульний-аркуш-І-етап-1

Анотація-І-етап 

Декларація-академічної-доброчесності-І-етап

Мотиваційний-лист

Постер

 

УВАГА!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ ВИКОРИСТОВУЄМО:  НАКАЗ(новий)  08.02.2021 № 147 Про затвердження Правил Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Програма І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 -2024 н.р.

 

Програма конкурсу -захисту

Перелік наукових відділень та секцій (2023-24 н.р)

ЗАЯВКА

3 жовтня 2023 р. відбулося відкрите заняття присвячене захисникам та захисницям України. Керівник секції “Історичне краєзнавство” МАНУМ – Прокопенко Микола Михайлович та вихованці МАНУМ.

зображення_viber_2023-10-04_12-19-06-619 зображення_viber_2023-10-04_12-19-06-950

зображення_viber_2023-10-04_12-19-05-860зображення_viber_2023-10-04_12-19-05-174