Архіви

Вітаємо з перемогою учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Протягом 7 – 15  травня 2024 року відбувався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Вихованці Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та наукових товариств показали гідний результат та зайняли призові місця.

Вітаємо з перемогою:

Місце Cлухач Секція Керівник
І Калиній Юліан Органічна хімія та біохімія Мельник Дмитро Олександрович 
ІІ Нагорняк Неля Історичне краєзнавство Максимець Богдан Володимирович
ІІ Чир Вікторія Охорона довкілля та раціональне природокористування Гайда Віра Володимирівна
ІІІ Лісовський Олександр Прикладна математика Казмерчук Анатолій Іванович
ІІІ Донецький Дмитро Математика Казмерчук Анатолій Іванович
ІІІ Рочняк Софія Теорія, історія мистецтв та арткритика Чайковська – Озарук Ілона Василівна
ІІІ Петраш Марта Екологія Гайда Віра Володимирівна

 

Бажаємо нашим вихованцям мирного неба та успіхів на науковій ниві!

Слухачі секції « Історичне Краєзнавство» (керівник Микола Прокопенко)  провели відкрите заняття присвячене Дню українського добровольця.

Слухачі розповіли про своїх батьків, які сьогодні знаходяться на передовій, також організували допомогу нашим хлопцям з Прикарпаття, а саме бійцям 52 ОМБ, вшановуючи їхній самостверджений подвиг.

Хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих випускників ліцею № 24, які віддали своє життя, захищаючи Батьківщину.

Шановні добровольці, ми схиляємо голови перед вашим подвигом і самопожертвою.

 

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

зображення_viber_2024-03-13_13-24-29-981зображення_viber_2024-03-13_13-27-08-051зображення_viber_2024-03-13_13-28-09-550

Результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголосив результати Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України.
Дипломом ІІ ступеня нагороджуються:
Гриняк Вікторія Андріївна – методистка Малої академії наук, учнівської молоді Івано-Франківської міської ради.
421110065_779639820868042_8589568677896114185_nphoto_5422480809627080733_y

Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради 2023-2024 н.р.

  17 -18 лютого 2024 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце  :

  1.  Рочняк Софія, учениця 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Чайковська –  Озарук Ілона Василівна
  2.  Гребенюк Анастасія, студентка ІІ курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).   Науковий керівник:  Фінів Вікторія Михайлівна
  3. Нагорняк Неля, студентка ІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  4. Струк Максим, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція гідрології). Науковий керівник: Яремко Ольга Євгенівна
  5. Ціжма Володимир, учень 11 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (секція прикладної макро- та мікроекономіки). Науковий керівник:  Буртняк Іван Володимирович
  6.  Лісовський Олександр, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики). Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  7. Калиній Юліан, учень 11 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція органічної хімії та біохімії).Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8. Сурмачевська Софія, учениця 9 класу Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (секція філософії).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарасівна
  9. Кулик Анастасія, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Брик Михайло Миронович
  10.  Донецький Дмитро, учень 10 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).Науковий керівник:  Казмерчук Анатолій Іванович
  11. Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція біології людини). Науковий керівник: Левицька Світлана Романівна
  12.  Палійчук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії).Науковий керівник:  Токарик Галина Володимирівна
  13. Петраш Марта, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція екології). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна
  14.  Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Гайда Віра Володимирівна

Друге місце  :

  1. Остап’юк Соломія, студентка І курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція української мови).Науковий керівник:  Гавадзин Оксана Ярославівна
  2. Шкредко Павло, учень 11 класу Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії). Науковий керівник: Комар Володимир Леонович
  3.  Побігун Анастасія, учениця 11 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження). Науковий керівник: Коробейникова Ярослава Степанівна
  4. Никируй Марія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної фізики). Науковий керівник: Ліщинський Ігор  Мирославович
  5.  Костюк Олександра, учениця 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція зоології).Науковий керівник:  Науковий керівник: Савчук Софія Петрівна
  6. Ромашко Владислав, учень 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція загальної та неорганічної хімії). Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович
  7. Іванова Софія, учениця 10 класу Ліцею № 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (секція медицини). Науковий керівник:  Мельник Дмитро Олександрович
  8.  Савчук Софія, учениця 9 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник: Луцишин Юлія Миколаївна
  9. Чир Вікторія, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція географії). Науковий керівник: Мельник Надія Вікторівна

Третє місце  :

  1. Деркач Яна, учениця 10 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція теорії, історії мистецтв та арткритики). Науковий керівник: Клепар Марія Василівна
  2. Дубковецька Ангеліна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція англійської мови та англомовної літератури). Науковий керівник:  Карпенко Ганна Миронівна
  3. Семен Тетяна, студентка ІІІ курсу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (секція педагогіки).Науковий керівник:   Плетеницька Лідія Степанівна
  4.  Шевчук Галина, учениця 10 класу Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).Науковий керівник:  Савчук Руслана Любомирівна
  5. Довга Анна, учениця 9 класу Крихівецького ліцею Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Максимець Богдан Володимирович
  6.  Повх Максиміліан, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).Науковий керівник:  Буяк Наталія Павлівна
  7. Кухта Анастасія, учениця 8 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник: Микитин Тетяна Василівна
  8. Томащук Надія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української літератури). Науковий керівник:  Грицишин Марія Іванівна
  9. Царенко Софія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція зарубіжної літератури).  Науковий керівник: Турчин Світлана Ярославівна
  10. Андрейко Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української мови).Науковий керівник:  Тринчій Ольга Тарсівна
  11. Лозінська Анна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Половський Володимир Семенович
  12. Подубинська Вікторія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства). Науковий керівник: Дейчаківський Ігор Іванович
  13. Притула Ілля, учень 9 класу Івано-Франківського приватного закладу ліцею «ВС СКУЛ» (секція релігієзнавства). Науковий керівник: Сисак Марія Миколаївна
  14. Кривенко Петро, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція історії України).Науковий керівник:  Половський Володимир Семенович
  15. Яцюк Юлія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування). Науковий керівник:  Левицька Світлана Романівна

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

 

Установчі документи МАНУМ

photo_5334801994331837912_y photo_5334801994331837911_y

Розклад занять МАНУМ Івано-Франківської міської ради ІІ семестр 2023- 2024 н.р.

Розклад занять МАНУМ Івано-Франківської міської ради  ІІ семестр 2023- 2024 н.р.

УВАГА! Наказ про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2024 навчальному році (із додатками)

НАКАЗ 375 Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту

! Кінцевий термін подачі робіт та супровідної документації у ІІ обласному етапі (паперовий та електронний варіанти ) до 24.01.2024 р.!

 

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

12.01.2024 року успішно відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Вихованці Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та наукових товариств показали гідний результат та зайняли призові місця, серед яких 56 – перші, переможці будуть представляти свої роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

Щиро дякуємо членам журі та науковим керівникам за плідну співпрацю. Вітаємо вихованців з перемогою. Бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

Підсумкові протоколи І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

П_П_Інженерії та матеріалознавства, Наук про Землю, Хімія та біологія, Екології та аграрних наук

П_П_Історії. Філософії та суспільствознавства

П_П_Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Філології. Філософії та суспільствознавства

П_П_Математика, Фізики і астрономії, Економіки, Інформаційних технологій

photo_5262978506076312763_w photo_5262978506076312539_w     photo_5262978506076312499_w photo_5262978506076312519_w photo_5262978506076312574_w photo_5262978506076312766_w

 

 

ЗРАЗКИ ОФОРМЛЕННЯ 2023-2024 н.р. (титульний аркуш, анотація, декларація академічної доброчесності, мотиваційний лист, постер)

Титульний-аркуш-І-етап-1

Анотація-І-етап 

Декларація-академічної-доброчесності-І-етап

Мотиваційний-лист

Постер

 

УВАГА!

ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ, ОФОРМЛЕННЯ ТА ПРЕДСТАВЛЕННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ ВИКОРИСТОВУЄМО:  НАКАЗ(новий)  08.02.2021 № 147 Про затвердження Правил Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

Про затвердження Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Програма І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 -2024 н.р.

 

Програма конкурсу -захисту

Перелік наукових відділень та секцій (2023-24 н.р)

ЗАЯВКА