Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2021-2022 н.р.

26-27 березня 2022 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств цьогоріч показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце:

Калакура Марія Олегівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція літературної творчості).

Михайлюк Анастасія Андріївна, студентка ІІ курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).

Барабалюк Марія Романівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція історичного краєзнавства).

Липовецька Софія Василівна, учениця 10 класу Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).

Кільчицька Адріана Іванівна, учениця 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція географії та ландшафтознавства).

Павчак Олег Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція кліматології та метеорології).

Гайдейчук Володимир Васильович, учень 10 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).

Скиданчук Максим Дмитрович, учень 10 класу Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (секція прикладної математики).

Зазубик Діана Віталіївна, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція експериментальної фізики).

Карач Катерина Василівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція біології людини).

Ярицька Божена Сергіївна, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція ботаніки).

Сухоручко Богдан Васильович, учень 8 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція валеології).

Друге місце:

Тринчій Евеліна Олегівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української літератури).

Благий Андрій Романович, учень 11 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція мистецтвознавства).

Кундельська Галина Миколаївна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція мистецтвознавства).

Фіглевський Олексій Віталійович, учень 9 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).

Микитинець Вікторія Романівна, студентка ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (секція історії України).

Федорчук Назарій Юрійович, учень 11 класу Ліцею імені Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (секція історичного краєзнавства).

Кутинська Божена Володимирівна, учениця 7 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).

Струк Максим Васильович, учень 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція географії та ландшафтознавства).

Семанишин Авеліна Миколаївна, учениця 8 класу Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (секція науково-технічної творчості та винахідництва).

Третє місце:

Андрухів Марко Євгенович, учень 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція соціології).

Рицар Артем Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція географії та ландшафтознавства).

Побігун Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).

Голендир Олег Романович, учень 11 класу Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (секція експериментальної фізики).

Стасів Дмитро Русланович, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція медицини)

Вилущак Ігор Ігорович, учень 10 класу Ліцею імені Миколи  Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екології).

Павчак Олег Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування).

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

вітаємо з перемогою

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *