Програма
І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
24 грудня 2016 року - 26 січня 2017 року
Подання заявок – до 20 грудня 2016 року
Складання завдань контрольних робіт із базових дисциплін –
24 грудня 2016 року, з 09.00, природничо-математичний ліцей
Оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін –
26 грудня 2016 року, з 14.00, Департамент освіти та науки, зал засідань
Подання науково-дослідницьких робіт учасників –
17 січня 2017 року, Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради (вул. Івасюка 38 а, кабінет 24)
Заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт –
18-23 січня 2017 року
Захист науково-дослідницьких робіт –
24-25 січня 2017 року, з 10.00, зал засідань міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Івасюка, 38а)
24 січня 2017 року – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю.
Зала засідань МЦНТТУМ (секції «Українська література», «Зарубіжна література», «Фольклористика», «Мистецтвознавство», «Літературна творчість»; «Українська мова», «Англійська мова», «Німецька мова», «Французька мова», «Філософія», «Соціологія», «Правознавство», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Педагогіка», «Журналістика»,
«Історія України», «Історичне краєзнавство», «Всесвітня історія», «Археологія», «Етнологія»; «Географія та ландшафтознавство», «Гідрологія», «Кліматологія та метеорологія», «Геологія, геохімія та мінералогія»).
25 січня 2017 року – відділення технічних наук; комп’ютерних наук; математики; фізики та астрономії; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук.
Зала засідань МЦНТТУМ (секції «Технологічні процеси та перспективні технології», «Електроніка та приладобудування», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-технічна творчість та винахідництво» (архітектура і дизайн), «Internet-технології та WEB дизайн», «Технології програмування», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»; «Математика», «Прикладна математика»; «Теоретична фізика», «Експериментальна фізика», «Астрономія»; «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка»; «Загальна біологія», «Біологія людини», «Зоологія, ботаніка», «Медицина», «Валеологія», «Психологія», «Хімія»; «Екологія», «Охорона довкілля та раціональне природокористування», «Ветеринарія та зоотехнія»; «Агрономія», «Лісознавство», «Селекція та генетика»).