Архіви

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

10 червня – 10 липня 2022 року проведено IІI етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств цьогоріч показали гідний результат своєї плідної праці та посіли призові місця.

І місце

Михайлюк Анастасія Андріївна, секція української мови МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Фінів Вікторія Михайлівна.

Скиданчук Максим Дмитрович, секція прикладної математики МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Казмерчук Анатолій Іванович.

ІІ місце

Зазубик Діана Віталіївна, секція експериментальної фізики МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Ліщинський Ігор Ярославович.

ІІІ місце

Калакура Марія Олегівна, секція літературної творчості Наукового товариства у Ліцеї ім. М. Сабата, науковий керівник Грицишин Марія Іванівна.

Павчак Олег Михайлович, секція кліматології та метеорології МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Бєлова Наталія Володимирівна.

Гайдейчук Володимир Васильович, секція математики МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Казмерчук Анатолій Іванович.

Сухоручко Богдан Васильович, секція валеології МАНУМ, науковий керівник секції МАНУМ – Долинко Неля Петрівна.

Щиро вітаємо наших юних науковців з перемогою. Ми впевнені, що досвід участі у IІI етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і мирного неба над головою!

photo_2022-07-13_10-27-58

photo_2022-07-13_10-27-54 photo_2022-07-13_10-27-49 photo_2022-07-13_10-27-51 photo_2022-07-13_10-27-47 photo_2022-07-13_10-27-45

Вітаємо з перемогою у XV Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти Микитинець Вікторію та Федорчука Назарія – вихованців секції історії України Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради та керівника секції історії України МАНУМ, кандидата політичних наук – Максимця Богдана Володимировича!

Результати XV Міжнародного конкурсу з українознавства, МАНУМ 2_page-0001

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою у міському конкурсі “Учень року – 2022″ вихованку секції МАНУМ експериментальної фізики (керівник секції МАНУМ, кандидат фізико-математичних наук; доцент – Ліщинський І.М.) Зазубик Діану, ученицю Ліцею №5.
Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради зазначає, що учениця “абсолютний рекордсмен серед учнів міста за кількістю перемог на міському та обласному етапах олімпіад”.
Як переможець Всеукраїнської інтернет-олімпіади та призер Всеукраїнського етапу Малої академії наук з фізики Діана стала учасником національної команди і наразі готується до участі у Міжнародній олімпіаді з фізики у Швейцарії, яка відбудеться у липні цього року.

photo5451862431790906134 (1)

Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2021-2022 н.р.

26-27 березня 2022 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств цьогоріч показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце:

Калакура Марія Олегівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція літературної творчості).

Михайлюк Анастасія Андріївна, студентка ІІ курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).

Барабалюк Марія Романівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція історичного краєзнавства).

Липовецька Софія Василівна, учениця 10 класу Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).

Кільчицька Адріана Іванівна, учениця 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція географії та ландшафтознавства).

Павчак Олег Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція кліматології та метеорології).

Гайдейчук Володимир Васильович, учень 10 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).

Скиданчук Максим Дмитрович, учень 10 класу Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (секція прикладної математики).

Зазубик Діана Віталіївна, учениця 10 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція експериментальної фізики).

Карач Катерина Василівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція біології людини).

Ярицька Божена Сергіївна, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція ботаніки).

Сухоручко Богдан Васильович, учень 8 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція валеології).

Друге місце:

Тринчій Евеліна Олегівна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція української літератури).

Благий Андрій Романович, учень 11 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція мистецтвознавства).

Кундельська Галина Миколаївна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція мистецтвознавства).

Фіглевський Олексій Віталійович, учень 9 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).

Микитинець Вікторія Романівна, студентка ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (секція історії України).

Федорчук Назарій Юрійович, учень 11 класу Ліцею імені Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради (секція історичного краєзнавства).

Кутинська Божена Володимирівна, учениця 7 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).

Струк Максим Васильович, учень 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція географії та ландшафтознавства).

Семанишин Авеліна Миколаївна, учениця 8 класу Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (секція науково-технічної творчості та винахідництва).

Третє місце:

Андрухів Марко Євгенович, учень 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція соціології).

Рицар Артем Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція географії та ландшафтознавства).

Побігун Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).

Голендир Олег Романович, учень 11 класу Ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради (секція експериментальної фізики).

Стасів Дмитро Русланович, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція медицини)

Вилущак Ігор Ігорович, учень 10 класу Ліцею імені Миколи  Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екології).

Павчак Олег Михайлович, учень 10 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (секція охорони довкілля та раціонального природокористування).

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

вітаємо з перемогою

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів МАН 2020

ГОРДІСТЬ МАНУМ 2020!

З 5 по 8 листопада в онлайн-форматі відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів МАН 2020, у якому взяло участь майже 1200 учасників. Цьогоріч Івано-Франківську Малу академію наук учнівської молоді на Всеукраїнському конкурсі-захисті представляли 8 талановитих юних науковців.

За рішенням журі учні-члени Івано-Франківської МАНУМ здобули 7 перемог, а саме:

  1. Кульчак Вероніка – вихованка секції французької мови МАНУМ, посіла III місце (науковий керівник – Галина Балицька).
  2. Морська Віталія – вихованка секції літературної творчості МАНУМ, Наукового товариства УГ № 1, учениця 10 класу УГ № 1, посіла III місце (науковий керівник – Марія Грицишин).
  3. Федюк Ярина – вихованка секції педагогіки МАНУМ, Наукового товариства УГ № 1, посіла III місце (науковий керівник – Світлана Турчин).
  4. Федорчук Назарій – вихованець секції історичного краєзнавства МАНУМ, учень 9 класу ліцею ім. Р. Шухевича, посів II місце (науковий керівник – Богдан Максимець).
  5. Бублик Анатолій – вихованець секції математики МАНУМ, учень 10 класу ПМЛ, посів III місце (науковий керівник – Анатолій Казмерчук).
  6. Савчин Юлія – вихованка секції біології людини МАНУМ, Наукового товариства УГ № 1, учениця 9 класу УГ № 1, посіла II місце (науковий керівник – Надія Дейчаківська).
  7. Максимів Микола – вихованець секції селекції та генетики МАНУМ, Наукового товариства ПМЛ, посів III місце (науковий керівник – Артур Сіренко).

Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм із таким же завзяттям та ентузіазмом, із такою ж упевненістю і цілеспрямованістю здобувати нові перемоги та підкорювати нові вершини!

 

ГОРДІСТЬ МАНУМ-2019

НАША ГОРДІСТЬ І НАДІЯ!!!

12

Губаль Зоряна, вихованка секції екології, учениця 11 класу СШ № 5, посіла ІІ місце (науковий керівник – Кокар Н.В.).

Тринога М.

Тринога Мирослав,вихованець секції математики, учень 11 класу ПМЛ, посів ІІ місце (науковий керівник – Казмерчук А.І.).

6

Олексин Ксенія, вихованка секції зарубіжної літератури, учениця 11 класу УГ № 1, посіла ІІ місце (науковий керівник – Турчин С.Я.).

7

Грабовська Данута, вихованка секції польської мови, учениця 10 класу УГ №  1, посіла ІІ місце (науковий керівник – Половський В.С.).

8

Бойко Анастасія, вихованка секції журналістики, учениця 11 класу УГ № 1, посіла ІІ місце (науковий керівник – Нешпір Н.Л.).

9

Гафійчук Христина, вихованка секції французької мови, учениця 11 класу СШ № 11, посіла ІІІ місце (науковий керівник – Балицька Г.І.).

Наталія Павлюк, вихованка секції історії України МАНУМ

Павлюк Наталія, вихованка секції історії України, учениця 11 класу Ліцею № 13, посіла ІІІ місце (науковий керівник – Максимець Б.В.).

22

Лагойда Михайло, вихованець секції кліматології, учень 10 класу УГ № 1, посів ІІІ місце (науковий керівник – Яремко О.Є.).

10

Максимів Микола, вихованець секції селекції та генетики, учень 10 класу ПМЛ, посів ІІІ місце (науковий керівник – Сіренко А.Г.).

23

Тимочко Діана, вихованка секції біології людини, учениця 10 класу УГ №  1, посіла ІІІ місце (науковий керівник –  Дейчаківська Н.В.).

Гордість МАНУМ-2018. Переможці ІІІ (Фінального) етапу Конкурсу МАН

ПЕРЕМОЖЦІ ІІІ (Фінального) етапу Конкурсу МАН-2018 

 

IMG-e3fcc4a2a5ea0ab3f59cab79d7c1565f-V ГУБАЛЬ ЗОРЯНАучениця 10 класу СШ № 5, (секція екології; науковий керівник – Наталія Кокар ) – ІІІ місце.

image-0-02-05-a8805ab1a0ced4d799f92951ab53a11ef8c2c8aa421937b0758291fc62c55c1d-V ПАВЛЮК НАТАЛІЯ, учениця 10 класу ЗШ № 13,  (секція історії України; науковий керівник – Богдан Максимець) – ІІІ місце.

Іванюк_ ІВАНЮК МИХАЙЛОучень 11 класу УГ № 1,  (секція теології, релігієзнавства та історії релігії; науковий керівник – Росина Іваночко) - І місце.

Королевич_ КОРОЛЕВИЧ СОЛОМІЯ,учениця 11 класу УГ № 1,  (секція фольклористики; науковий керівник – Марія Грицишин) – ІІ місце.

Зеляк ЗЕЛЯК НАЗАРІЙучень 11 класу УГ № 1,  (секція правознавства; науковий керівник – Юлія Кернякевич) – ІІ місце.

Тринога М. ТРИНОГА МИРОСЛАВучень 10 класу  ПМЛ,  (секція математики; науковий керівник – Анатолій Казмерчук) - ІІІ місце.

Мацюк_ МАЦЮК СОФІЯучениця 10 класу УГ № 1,  (секція етнології; науковий керівник – Володимир Половський) – ІІІ місце.

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, КИЇВ, 2017рік

 

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ !!!

ГОРДІСТЮ

Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді цьогоріч стали:

 

Шиловських_Хімія_2  ШИЛОВСЬКИХ ОЛЕКСАНДР, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учень 11 класу СШ № 5 (секція агрономії, науковий керівник – НАТАЛІЯ КОКАР;  секція хімії, науковий керівник – ДМИТРО МЕЛЬНИК; базова дисципліна – хімія) – ДВА ІІ МІСЦЯ !!!

 

Метошоп_2  МЕТОШОП ОЛЕКСАНДРА, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учениця 10 класу УГ № 1 (секція геології, геохімії та мінералогії; базова дисципліна – географія; науковий керівник – ОЛЬГА ЯРЕМКО) – ІІІ місце.

 

Шийка М_Медицина_Нагородження  ШИЙКА МАРКО, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учень 10 класу ЗШЛ № 23 (секція медицини, базова дисципліна – біологія; науковий керівник – МАРІЯ МЕЛЬНИК) – ІІІ місце.

 

Зеляк_2  ЗЕЛЯК  НАЗАР, член наукового товариства УГ № 1,  учень 10 класу УГ № 1 (секція філософії, базова дисципліна – історія України; науковий керівник –  СВІТЛАНА ТУРЧИН) - ІІ місце.

 

Корнута Юля_Київ  КОРНУТА ЮЛІЯ, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учениця 11 класу СШ № 1 (секція англійської мови; базова дисципліна – англійська мова; науковий керівник – ІРИНА БОЙЧУК) - ІІ місце.

Мазур_Київ  МАЗУР МАРКІЯН, член наукового товариства УГ № 1,  учень 8 класу УГ № 1 (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, базова дисципліна – фізика; науковий керівник –  БОГДАН ГРУШЕВСЬКИЙ) - ІІІ місце.

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХНІХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ!!!

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, Київ_2016 рік

Когутяк_нагородження   Когутяк Олександр, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 11 класу Української гімназії № 1  (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, базова дисципліна – математика; науковий керівник – НАТАЛІЯ БУЯК) -

ІІІ МІСЦЕ.

 

Капінус У._Закриття конкурсу_Київ_2015_1_2  Капінус Уляна, член Івано-Франківської МАНУМ, учениця 11 класу ПМЛ  (секція медицини, базова дисципліна – біологія; науковий керівник – МАРІЯ МЕЛЬНИК) – ІІ МІСЦЕ.

Витриховський-нагородження  Витриховський Євстахій, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 10 класу Української гімназії № 1  (секція гідрології, базова дисципліна – географія; науковий керівник – ОЛЬГА ЯРЕМКО) – ІІІ МІСЦЕ.

 

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН_Київ, 2015 рік

Капінус У._Закриття конкурсу_Київ_2015  КАПІНУС УЛЯНА, член Івано-Франківської МАНУМ, учениця 10 класу ПМЛ, (секція хімії, базова дисципліна – хімія; науковий керівник – Дмитро Мельник) - ІІІ місце.

Сеник Ю._Київ_2015_1_ СЕНИК ЮРІЙ, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 11 класу УГ № 1, (секція гідрології, базова дисципліна – географія; науковий керівник – Ольга Яремко) – ІІІ місце.