Вітаємо вихованців МАНУМ – переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти

Щиро вітаємо вихованців секцій МАНУМ – переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства  для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти! (Наказ НДІУ № 25 від 21.03.2023 р. «Про визначення переможців ХVІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти»).
Щиро дякуємо керівникам науково-дослідних робіт учасників конкурсу за плекання національно свідомого підростаючого покоління і підтримку українознавчих проєктів!
подяка Максимецьдиплом Нагорняк Нелядиплом Федорів Мар'янамонмон 2

Вихованці секції ботаніки МАНУМ навчалися визначати дерева за пагінцями

Ще на зимових канікулах вихованці секції ботаніки Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради (керівник секції ботаніки МАНУМ – Савчук С.П.) на базі Обласної дитячої екологічної станції навчалися визначати дерева за пагінцями, а тепер застосовують ці знання на практиці, коли обирають саджанці.

photo1680697214photo1680697214 (5)photo1680697214 (4)

photo1680697214 (2)photo1680697214 (1)

Розклад занять Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді на ІІ семестр 2022-2023 н. р.

Розклад занять

Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді

на ІІ семестр 2022-2023 н. р.

 

ПОГОДЖЕНО                                                                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

Секретар профспілкової організації                                               Директор МАНУМ

______ І. Горяча                                                                                ________ І. Бойко

 

      

п/п

Назва секції

Керівник

Розклад проведення занять

Кількість дітей

Дні

Час

Місце проведення

1

Мистецтвознавство

Чайковська-Озарук Ілона Василівна

Четвер

14.00-16.00

Ліцей імені Івана Пулюя, вул.

І. Франка, 33

Каб.106

13

П’ятниця

14.30-15.30

Клепар Марія Василівна

субота

12.00 – 15.00

Педагогічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул.С.Бандери, 1, ауд.607

6

2

Фольклористика

Клепар Марія Василівна

П’ятниця

15.00 – 18.00

Педагогічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул.С.Бандери, 1, ауд.607

10

3

Зарубіжна література

Горяча Іванна Іванівна

Понеділок

11.00 – 12.00

12.15-14.15

16.15-

18.15

Онлайн

 

10

Вівторок

11.00 – 13.00

МЦНТТУМ

П’ятниця

12.00 – 13.00

4

Українська мова

Бігусяк Михайло Васильович

Понеділок, четвер

15.25 – 17.25

вул Г. Мазепи 90, Ліцей № 23 ім.Романа Гурика; каб. 208;

каб. 315

15

5

Англійська мова

Каленюк Оксана Миколаївна

Вівторок, четвер

15:00 –17:00

Університет Короля Данила,

вул. Євгена Коновальця, 35,

ауд. 217, ІІ поверх,

центральний корпус

15

Карпенко Ганна Миронівна

Середа

15:30-18:00

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», гуманітарний корпус, ауд.707

10

Четвер

15:30-18:00

6

Правознавство

Поліщук Андрій Ярославович

Понеділок

15:20-16:55

Ліцей ім. Романа Шухевича;

вул. Шухевичів, 35, конференц-зал, майстерня №5.

10

Субота

08:30-10:00

7

Теологія,

релігієзнавство та історія релігії

Дем’янів Юрій Іванович

Понеділок, середа

14.00 – 16.00

Івано-Франківський міський Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. С.Бандери

15

 

8

Педагогіка

Плетеницька Лідія Степанівна

П`ятниця

16:30-18:30

Педагогічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул.С.Бандери, 1, ауд.704

8

9

Соціологія

Плетеницька Лідія Степанівна

Субота

9:00-12:00

Педагогічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул.С.Бандери, 1, ауд.704

8

10

Журналістика

Савчук Руслана Любомирівна

Вівторок

15:00-18:00

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул. Шевченка, 57; гуманітарний корпус, ауд.409

10

Середа

15:00-18:00

11

Історія України

Максимець Богдан Володимирович

Четвер

16.30-18.50

Ліцей №18,

9

П’ятниця

16.15 – 18.25

12

Всесвітня історія

Комар Володимир Леонович

Вівторок , cереда,

Четвер

16.30 – 18.30

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул. Шевченка, 57;

гуманітарний корпус

Ауд. 604

8

13

Історичне краєзнавство

Поліщук Лілія Петрівна

Понеділок

15:20-16:55

Ліцей №6 ім. І. Ревчука, каб. 6

10

Вівторок

15:20-16:55

Прокопенко Микола Михайлович

Вівторок, середа

16:00-18:00

ЗЗСО № 24, вул.Хіміків,1; каб.416

10

14

Етнологія

Бойко Іван Дмитрович

П’ятниця

16:15-18:30

МАНУМ, вул. Івасюка, 38а, каб.24

6

Субота

11:00-13:30

Дистанційне навчання через Інтернет

15

Гідрологія

Яремко Ольга Євгенівна

Вівторок, п`ятниця

15:00 – 17:25

УГ № 1, Калуське шосе, 1; ауд.107

10

Бєлова Наталія Володимирівна

Вівторок

15:00-17:25

Вул. Галицька, 201

Факультет природничих наук

Аудиторії 203, 205, 207, 203г, 207г, 208г, 210г

10

16

Кліматологія та метеорологія

Бєлова Наталія Володимирівна

П’ятниця

15:00-17:20

Вул. Галицька, 201

Факультет природничих наук

Аудиторії 203, 205, 207, 203г, 207г, 208г, 210г

10

17

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Ткачук Роман Зіновійович

Четвер

15:00-17:30

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул. Шевченка, 57

15

18

Науково-технічна творчість та винахідництво (архітектура і дизайн)

Буяк Наталія Павлівна

Вівторок

17:05-19:30

ЗЗСО № 3, вул. І. Франка, 14; каб.105

12

Четвер

17:05-19:30

19

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Коробейникова Ярослава Степанівна

Понеділок

15.00-17.00

ІФНТУНГ, вул.Карпатська,15 каб.5400б

6

П’ятниця

20

Аерофізика та космічні дослідження

Ткачук Роман Зіновійович

П’ятниця

16.45 – 17.45

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника», вул. Шевченка, 57;

10

21

Прикладна математика

Казмерчук Анатолій Іванович

Четвер

17.30-19.00

вул.

І. Франка 33,

каб, 306

7

П’ятниця

16.40 -19.00

22

Експериментальна фізика

Ліщинський Ігор Мирославович

Вівторок

 

17.40 – 19.15

 

Шевченка 57, ауд.113, 106

10

Субота

 

11.40 – 13.15

 

23

Астрономія та астрофізика

Ліщинський Ігор Мирославович

Четвер

 

15.00- 16.35

Шевченка 57, ауд.113, 106

7

Субота

 

13.20 – 14.05

24

Мікро- та макроекономіка

Буртняк Іван Володимирович

Понеділок

15.00-16.45

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника, вул.Шевченка 57, гуманітарний корпус; ауд.807

8

П’ятниця

15.00-16.45

25

Економічна теорія

Поліщук Андрій Ярославович

Вівторок

15:20-16:55

Ліцей ім. Романа Шухевича;

вул. Шухевичів, 35, конференц-зал, майстерня, каб. 5

10

Субота

10:30-12:25

26

Ботаніка

Савчук Софія Петрівна

Середа

16.00 – 16.45

16.55 – 17.40

17.45 – 18.30 (інд. заняття)

Центр технічної творчості учнівської молоді, вул. Івасюка, 38 а, конференц-зал

7

27

Біологія людини

Маланчин Оксана Степанівна

Понеділок

13.30-15.30

Ліцей №18 Івано-Франківської міської ради, вул. Тролейбусна 7, каб.242

15

вівторок

13.30-15.30

28

Зоологія

Савчук Софія Петрівна

Четвер

16.00 – 16.45

(інд. заняття)

16.55 – 17.40

17.45 – 18.30

Івано-Франківський базовий медичний коледж, вул. Мазепи, 165

10

29

Медицина

Мельник Дмитро Олександрович

Понеділок

17:15-18:25 (інд.)

Фармацевтичний корпус ІФНМУ, Галицька 124К, ауд.223

10

Середа

17:15-18:25

30

Психологія

Грицишин Богдан Михайлович

П’ятниця

16:00-18:00

УГ № 1; Калуське шосе,1; ауд. 104

8

Субота

12:00-14:00

УГ № 1; Калуське шосе,1; ауд. 104

Ліщинська Ірина Анатоліївна

Вівторок

11.30 – 12.30

Ліцей № 3

10

Четвер

17.00 – 18.00

Субота

12.00 – 14.00

31

Хімія

Мельник Дмитро Олександрович

Понеділок

16.00-17.10

Фармацевтичний корпус ІФНМУ, Галицька 124К, ауд.223

6

Середа

16:00-17:10

32

Екологія

Микитин Тетяна Василівна

Середа

16.00-18.25

ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, Факультет природничих наук, ауд. 519 (вул. Галицька, 201б)

11

П’ятниця

16.00-17.35

33

Валеологія

Долинко Неля Петрівна

Понеділок, середа

15:30-17:45

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Факультет природничих наук, (418 ауд), Галицька, 201

10

Четвер

15.30 – 17.00

34

Основи науково-дослідницької діяльності

Дерев’янко Надія Павлівна

Вівторок, середа

15.30-18.00

Будинок вчених, , ауд. 101, вул. Шевченка, 79

10

35

Українська література

Фінів Вікторія Михайлівна

Вівторок, четвер, п’ятниця

15:00 – 17:30

Фаховий коледж ЗВО «УКД»

Ауд. 201

15

 

Директор МАНУМ                                                                         Іван Бойко

 

Звіт про обіг бюджетних коштів МАНУМ 2022-2023 н.р.

звіт про обіг бюджетних коштів МАНУМ 2022-2023 н.р.

Кошторис МАНУМ на 2023 рік

Кошторис на 2023 рік_rotated

Вітаємо з перемогою учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук 2022-2023 н.р.

25-26 лютого 2023 року проведено II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в дистанційній формі (онлайн).

Слухачі секцій МАНУМ та наукових товариств показали гідний результат своєї плідної праці та отримали призові місця.

Перше місце:

  1. Довган Анастасія, студентка І курсу Фахового коледжу Закладу вищої освіти «Університет Короля Данила» (секція української мови).
    Науковий керівник: Фінів Вікторія Михайлівна.
  2. Гоголь Софія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція правознавства).
    Науковий керівник: Микитин Юрій Іванович.
  3. Федорів Мар’яна, студентка ІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція історії України).
    Науковий керівник: Максимець Богдан Володимирович.
  4. Кравчук Софія-Марія, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція всесвітньої історії).
    Науковий керівник: Половський Володимир Семенович.
  5. Нагорняк Неля, студентка І курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція історичного краєзнавства).
    Науковий керівник: Максимець Богдан Володимирович.
  6. Струк Максим, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція географії).Науковий керівник: Яремко Ольга Євгенівна.
  7. Семанишин Авеліна, учениця 9 класу Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (секція науково-технічної творчості та винахідництва).Науковий керівник: Буяк Наталія Павлівна.
  8. Донецький Дмитро, учень 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція математики).Науковий керівник: Казмерчук Анатолій Іванович.
  9. Лісовський Олександр, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція прикладної математики).Науковий керівник: Казмерчук Анатолій Іванович.
  10. Зазубик Діана, учениця 11 класу Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (секція прикладної фізики).Науковий керівник: Ліщинський Ігор Мирославович
  11. Калиній Юліан, учень 10 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція хімії). Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович
  12. Мороз Діана, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція екології).Науковий керівник: Кокар Наталія Василівна
  13. Ярицька Божена, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини).Науковий керівник: Микитин Тетяна Василівна

Друге місце:

  1. Мельник Каріна, учениця 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція зарубіжної літератури).Науковий керівник: Турчин Світлана Ярославівна.
  2. Андрухів Павло, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція філософії).Науковий керівник: Половський Володимир Семенович
  3. Комар Роман, учень 9 класу Ліцею імені Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (секція педагогіки).Науковий керівник: Комар Ірина Валеріївна.
  4. Шевчук Галина, учениця 9 класу Ліцею № 15 Івано-Франківської міської ради (секція журналістики).Науковий керівник: Савчук Руслана Любомирівна
  5. Скрип’юк Ольга, учениця 9 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція психології).Науковий керівник: Дейчаківська Надія Василівна
  6. Гульванюк Роман, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція аерофізики та космічних досліджень).Науковий керівник: Ткачук Роман Зіновійович
  7. Сухомлин Олександр, учень 11 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція економіки та економічної політики).Науковий керівник: Фоменко Наталія Володимирівна
  8. Ціжма Володимир, учень 10 класу Ліцею № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради (секція прикладної макро- та мікроекономіки).Науковий керівник: Буртняк Іван Володимирович
  9. Токарик Сергій, учень 10 класу Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради (секція хімії).Науковий керівник: Литвинюк Наталя Ігорівна
  10. Костюк Олександра, учениця 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція технології виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини). Науковий кеірвник: Савчук Софія Петрівна

Третє місце:

  1. Кружинська Юлія-Іванна, студентка ІІІ курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (секція англійської мови).Науковий керівник: Карпенко Ганна Миронівна
  2. Савчук Софія, учениця 8 класу Івано-Франківського приватного ліцею «Католицький ліцей святого Василія Великого» (секція історичного краєзнавства). Науковий керівник: Луцишин Юлія Миколаївна
  3. Побігун Анастасія, учениця 10 класу Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження).Науковий керівник: Коробейникова Ярослава Степанівна
  4. Павлюк Анна, учениця 9 класу Ліцею № 11 Івано-Франківської міської ради (секція медицини).Науковий керівник: Мельник Дмитро Олександрович

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових успіхів на науковій ниві та мирного неба над головою.

 Вітаємо-переможців_на-День-науки

Вітаємо з перемогою!

Вихованець секції мистецтвознавства МАНУМ, Брігіневіч Андрій, виграв Гран-прі відкритої загальноміської виставки-конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Стрітенська мозаїка-2023″.
Його робота, виконана кольоровими олівцями була дуже символічною і називалася “За українську перемогу запалим стрітенську свічу”.
Керівник секції мистецтвознавства Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради: Чайковська-Озарук Ілона Василівна.

photo1678884805 (2)

Підсумки проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році

Наказ Про підсумки проведення II етапу МАН

Відкрите заняття до 90-річчя з Дня народження світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара та вручення подяк керівникам секцій та слухачам МАНУМ, які зайняли призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2021-2022 н.р.

27 лютого 2023 року відбулося відкрите заняття до 90-річчя з Дня народження світлої пам’яті Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара – предстоятеля Української греко-католицької церкви. Керівник секції релігієзнавства МАНУМ – Дем’янів Юрій Іванович.
Депутат міської ради, начальник Управління позашкільної освіти Василь Ревчук вручив подяки  керівникам секцій МАНУМ та їхнім вихованцям, які зайняли призові місця у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 2021-22 н.р.

photo1677659034 (2)photo1677659034 (3)photo1677659034photo1677659034 (4)photo1677659034 (5)photo1677659034 (6)333063716_3460593914184557_1129007695037235035_n333020745_757482262265064_1693948442920550052_n

Завершення виробничої історико-краєзнавчої практики в ЗПО для студентів денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія)

Протягом 6-17 лютого Мала академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради активно сприяла проходженню виробничої історико-краєзнавчої практики в ЗПО студентів денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Факультету історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Цьогоріч 8 студентів-практикантів отримали змогу набути нових навичок та застосувати свої знання на базі нашого закладу:
Цюняк Ірина Василівна  (староста, секція «Історія України», керівник практики: Максимець Богдан Володимирович)
Гобан Світлана Василівна (секція «Релігієзнавство», керівник практики: Дем’янів Юрій Іванович)
Микитюк Тарас Богданович ( секція «Педагогіка і соціологія», керівниця практики: Плетенецька Лідія Степанівна)
Попович Вікторія Вікторівна (секція «Журналістика», керівниця практики:  Савчук Руслана Любомирівна)
Тихонюк Павло Тарасович (староста, секція «Історичне краєзнавство», керівник практики:  Прокопенко Микола Михайлович)
Воронич Діана Ігорівна (секція «Правознавство» , керівник практики:   Поліщук Андрій Ярославович)
Грицканюк Василь Васильович (секція «Зарубіжна література» , керівниця практики: Горяча Іванна Іванівна)
Пинчук Каріна Іванівна  (секція «Історичне краєзнавство» , керівниця практики:  Поліщук Лілія Петрівна).
21 лютого 2023 р. відбулася підсумкова нарада з питань виробничої історико-краєзнавчої практики в закладах позашкільної освіти для студентів ІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» (денна форма навчання) за участю її керівників від закладу вищої освіти викладачів кафедри історії України і методики викладання історії А.З. Королька і Б.В. Паски та методистки Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради І.І. Горячої.
Дякуємо студентам за активну діяльність і сумлінну працю та дякуємо нашим науковим керівникам секцій, які виступили у ролі керівників практики та радо поділилися своїм досвідом з майбутніми педагогами.

ЗП1ЗП2зп3