Про мову

Мова нашого люду є така, що в ній найдемо гідні засоби термінології, хоч би для десяти народів.

Іван Верхратський

ФОТО_ІІ (обласний) етап Конкурсу МАН_2018_17-18 лютого 2018р.

IMG_20180218_100403

IMG_20180218_093453

IMG_20180218_093410

IMG_20180217_094913

1

2

4

5

67

8

9

10

11

12

13

IMG_20180217_093309

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Конкурсу МАН-2018!

Прес-реліз

Наука – найкращий спосіб задовольняти власну допитливість!

Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017-2018 навчальному році

 

1

IMG_20180217_094913

IMG_20180218_093410

IMG_20180218_093453

IMG_20180218_100403

Достойними результатами завершилася участь учнів-членів Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який відбувся 17-18 лютого 2018 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Для   участі  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту від закладів освіти Івано-Франківської міської ради було представлено 55 науково-дослідницьких робіт (50 учасників) у таких відділеннях:

«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»  – 7 робіт; «Мовознавство» – 4 роботи; «Філософія та суспільствознавство» – 9 робіт; «Історія» – 9 робіт; «Науки про Землю» – 1 робота; «Технічні науки» – 1 робота; «Фізика» – 1 робота; «Математика» – 2 роботи; «Економіка» – 1 робота; «Хімія та біологія» – 13 робіт; «Екологія та аграрні науки» – 7 робіт.

Програма роботи кожної секції передбачала заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних робіт із базових дисциплін  та захист наукових досліджень.

За рішенням журі Конкурсу переможцями визначено 48 учасників від закладів освіти Івано-Франківської міської ради:

І місце – 15учнів;

ІІ місце – 19 учнів;

ІІІ місце – 14 учнів.

Перше місце здобули:

Гафійчук Христина (секція французької мови; науковий керівник –Олександра Кондрат);

Королевич Соломія (секція фольклористики; науковий керівник – Марія Грицишин);

Владика Софія (секція літературної творчості; науковий керівник – Марія Грицишин);

Бойчук Оксана (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Зоряна Лукомська);

Зеляк Назарій (секція правознавства; науковий керівник – Юлія Кернякевич);

Іванюк Михайло (секція теології, релігієзнавства та історії релігії; науковий керівник – Росина Іваночко);

Павлюк Наталія (секція історії України; науковий керівник – Богдан Максимець);

Мацюк Софія (секція етнології; науковий керівник – Володимир Половський);

Лагойда Михайло (секція кліматології та метеорології; науковий керівник – Ольга Яремко);

Тринога Мирослав (секція математики; науковий керівник – Анатолій Казмерчук);

Валовіна Неля (секція біології людини; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Метошоп Олександра (секція мікроекономіки та макроекономіки; науковий керівник – Жанна Бородуліна);

Губаль Зоряна (секція екології; науковий керівник – Наталія Кокар);

Гнєзділова Дарія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Софія Савчук);

Дмитрів Анастасія (секція селекції та генетики; науковий керівник – Артур Сіренко).

Друге місце здобули:

Плитус Дарина (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Світлана Турчин);

Мальована Діана (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Софія Сіренко);

Баніцька Антонія (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Марія Клепар);

Рибчук Артур (секція літературної творчості; науковий керівник – Софія Сіренко);

Цідило Ольга (секція філософії; науковий керівник – Володимир Половський);

Яблінчук Марія (секція педагогіки; науковий керівник – Лідія Плетеницька);

Тітко Максим (секція археології; науковий керівник – Артур Сіренко);

Гавадзин Тетяна (секція історичного краєзнавства; науковий керівник – Богдан Максимець);

Басараб Софія (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Володимир Половський);

Шлапак Нікіта (секція науково-технічної творчості та винахідництва; науковий керівник – Наталія Буяк);

Йосипенко Ярема (секція експериментальної фізики; науковий керівник – Лариса Йосипенко);

Тітко Максим (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Артур Сіренко);

Шийка Марко (секція медицини; науковий керівник – Марія Мельник);

Максимів Микола (секція медицини; науковий керівник – Артур Сіренко);

Барбанова Юлія (секція валеології; науковий керівник – Софія Савчук);

Волощук Наталія (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Кунець Вероніка (секція охорони довкілля та раціонального природокористування; науковий керівник – Наталія Кокар);

Бурмей Валентина (секція лісознавства; науковий керівник – Наталія Кокар);

Безрука Анастасія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Надія Дейчаківська).

Третє місце здобули:

Мельничук Вадим (секція української мови; науковий керівник – Оксана Мельничук);

Ступар Софія (секція англійської мови; науковий керівник – Ірина Бойчук);

Павленко Анастасія (секція англійської мови; науковий керівник – Наталія Шелест);

Зеляк Назарій (секція філософії; науковий керівник – Світлана Турчин);

Семенів Любомир (секція педагогіки; науковий керівник – Вікторія Стинська);

Тітко Максим (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Світлана Уварова);

Нікітін Володимир (секція прикладної математики; науковий керівник – Андрій Соломко);

Шевчук Ірина (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Дземан Софія (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Тимочко Діана (секція валеології; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Королевич Соломія (секція психології; науковий керівник – Богдан Грицишин);

Грабовська Данута (секція психології; науковий керівник – Володимир  Половський );

Крохмалюк Євген (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Калиновська Ольга (секція екології; науковий керівник – Оксана Михайлюк-Заморока).

14 учнів від закладів освіти Івано-Франківської міської ради ввійшли до складу обласної команди і братимуть участь у  ІІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.

Нових перемог Вам, юні дослідники!!!

 

 

До уваги учнів-учасників ІІ (обласного) етапу Конкурсу-захисту, наукових керівників, батьків!!!

ДО УВАГИ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН, КОТРІ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ

У ІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ – 2018

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2017-2018 н.р. відбудеться на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» :

17 лютого 2018р.(субота)  – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;  мовознавства;  філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю.

 

18 лютого 2018р. (неділя) –  відділення технічних наук; комп’ютерних наук; математики;  фізики та астрономії;  економіки;  хімії та біології; екології та аграрних наук.

 

Збір учасників конкурсу   о  9.00 год у вестибюлі   ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (заходити із вулиці В.Чорновола, центральний вхід).

Учасникам із собою ОБОВ`ЯЗКОВО мати медичну  довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими та учнівський квиток.

 Контактна особа – Ірина Загрійчук, тел. 050 238 40 14;
                                                                                    098 854 12 76

 

Підсумковий наказ ДОіН _ Про проведення І (загальноміського) етапу Конкурсу

ПІДСУМКОВИЙ НАКАЗ_ДОіН_Про І етап конкурсу-захиисту МАН_2018_Підписаний

Звіт про обіг бюджетних коштів_за СІЧЕНЬ_2018р.

Звіт про обіг бюджетних коштів_Січень_2018

Вітаємо!!!

Вітаємо із Днем народження педагогів Малої академії наук учнівської молоді – іменинників ЛЮТОГО !!!

Найщиріші слова привітань шлемо таким колегам:

Йосипенко Ларисі Богданівні, керівнику секції фізики;15.02;

Мельнику Дмитрові Олександровичу, керівнику секції хімії;17.02;

Соломку Андрію Васильовичу, керівнику секції прикладної математики;20.02;

Мельничук Оксані Михайлівні, керівнику секції української мови; 27.02.

39

Хай пливе щасливо Ваш життєвий човен, 
І минає легко береги круті! 
І любові буде хай він завжди повен —
То найголовніше у людськім житті!!!
 
З повагою – адміністрація Івано-Франківської МАНУМ

Вимоги до ТЕЗ

                                           ТЕЗИ

                   Назва науково-дослідницької роботи

Прізвище, ім’я, по батькові автора; назва загальноосвітнього навчального
закладу; клас (курс); назва населеного пункту; прізвище, ім’я, по батькові,
посада (за наявності – науковий ступінь, вчене звання) наукового керівника.

У тезах (текст обсягом до 1 сторінки) подається стисла характеристика
змісту роботи з визначенням основної мети, актуальності та завдань наукового
дослідження. Також у них зазначаються висновки та отримані результати
проведеної роботи.


Бланк_анкета_ІІ етап МАН

Анкета_ІІ етап_1сторінка 001

Анкета_ІІ етап_2 сторінка 001

Бланк заявки_ІІ етап МАН

БЛАНК_ЗАЯВКА_ІІ етап_2018_