«Нескорені українці: до 80-річчя створення УПА» – тематичний захід секції журналістики МАНУМ

   12 жовтня слухачі секції журналістики МАНУМ (керівник – Савчук Руслана Любомирівна) провели онлайн-захід, присвячений 80-літтю створення Української повстанської армії (УПА).
Учні мали можливість зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків – воїнів УПА, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На героїчних прикладах яких, ми, українці, відроджуємо власну гідність, національну самоповагу та свідомість.
      Сьогодні Збройні сили України воюють із тим же ворогом, з яким вела боротьбу УПА. Тому й сьогоднішня війна – не лише за майбутнє, а й за наше минуле – за правдиву історію та пам’ять про борців за незалежність і жертв злочинів, вчинених комуністичним і рашистським режимами.
      До заходу долучилися також студенти 2 курсу кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які презентували відеоролик – присвяту славним воїнам УПА. Святослав Макогін разом із рухівцями заспівав пісню «Зродились ми великої години», яка з 1932 року була гімном ОУН, – тепер марш українського війська.
«Нескорені українці: до 80-річчя створення УПА» – тематичний захід секції журналістики
«Нескорені українці: до 80-річчя створення УПА» – тематичний захід секції журналістики

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *