Міжнародна науково-практична школа з хімії та біології для школярів на базі Francis Crick Institute у Лондоні

Освітня дипломатія – це не просто підписані меморандуми про співпрацю чи гучно проведені конференції, це, насамперед, міжособистісні комунікації та професійні зв’язки, які допомагають рухатися вперед, постійно самовдосконалюватися і надихають на нові звершення. Саме під таким гаслом пройшла з 6 по 11 липня для учнів МАН Міжнародна науково-практична школа з хімії та біології для школярів на базі Francis Crick Institute у Лондоні (Велика Британія).

1

Директором Francis Crick Institute є член Королівського товариства, колишній президент Рокфеллерівського університету, лауреат Нобелівської премії з фізіології або медицини 2001 року сер Пол Ньорс, який торік був запрошеним лектором для проєкту Малої академії наук України «Лекції майбутнього».

2

У рамках візиту семеро школярів (серед них – вихованець Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді ОСТАП ШИЙКА, учень-член секцій екології та медицини Івано-Франківської МАНУМ) відвідали найбільший науково-дослідницький центр Francis Crick Institute, де взяли участь у дискусіях з провідними вченими (Mariia Yuneva, Milena Stankovic, Fatemeh Abolverdi, Martin Jones, Ryoko Mandeville, Mariana Campos). Окрім того, мали можливість виконати лабораторні експерименти, пройти інтерактивний квест («Escape the lab with CRUK Discovery Lab»), а найголовніше – подискутувати про найактуальніші проблеми і напрями розвитку біології та медицини й отримати практичні настанови від самого сера Пола Ньорса.

Ми пишаємося нашим вихованцем Остапом Шийкою, який перебував у Лондоні та гідно представив Івано-Франківську Малу академію наук учнівської молоді.

3

Літні канікули – чудова пора для розширення учнями МАН кола наукових знайомств. Гострі наукові дискусії і настанови від найкращих науковців сучасності не тільки зробили ці дні незабутніми, а й надихнули юних українських дослідників на підкорення нових, досі незвіданих вершин і проведення глибших наукових досліджень, які, цілком можливо, змінять цей світ на краще.

 

 4 5

6

7 8

9 10

11 12

13 14

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *