ВІТАННЯ зі Святом Останнього дзвоника

Дорогі школярі, юні МАНівці, випускники!

 Шановні наукові керівники та батьки!

 

         З теплом сонячних травневих днів та рясних весняних дощів завітало до нас Свято останнього дзвоника.

2

         Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників, які сьогодні прощаються зі школою та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху.

 Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаю непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє!

Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

Сердечно дякую науковим керівникам секцій Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді  за самовіддану працю, за турботу і знання, які Ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю Вам життєвих сил і натхнення.

Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав Ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!!!

 

З повагою – директор МАНУМ             Ірина Загрійчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *