Архіви дня: 08/02/2019

До уваги учнів-членів МАНУМ, батьків, наукових керівників!!!

ДО УВАГИ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МАНУМ ТА ЧЛЕНІВ НАУКОВИХ ТОВАРИСТВ,

КОТРІ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ

У ІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ – 2019

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2018-2019 н.р. відбудеться на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» :

16 лютого 2019р.(субота)  – відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;  мовознавства;  філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю.

 

17 лютого 2019р(неділя) –  відділення технічних наук; комп’ютерних наук; математики;  фізики та астрономії;  економіки;  хімії та біології; екології та аграрних наук.

 

Збір учасників конкурсу   о  9.00 год у вестибюлі   ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (заходити із вулиці В.Чорновола, адміністративний корпус – біля спортивної зали).

Реєстрація учасників та урочисте відкриття Конкурсу  - аудиторія 25

Учасникам із собою ОБОВ`ЯЗКОВО мати медичну  довідку про відсутність інфекційних хвороб і контакту з інфекційними хворими та учнівський квиток.

 Контактна особа – Ірина Загрійчук, тел. 050 238 40 14;
                                                                                    098 854 12 76

Про продовження призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Івано-Франківська

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

від   08.02. 2019 р.                                                                № 116

Про продовження призупинення

освітнього процесу у закладах

загальної середньої та позашкільної

освіти міста Івано-Франківська

та проведення протиепідемічних

заходів щодо запобігання поширенню

захворюваності на  кір, грип та ГРВІ

 

На виконання розпорядження міського голови від 08.02.2019 року №51-р                      «Про продовження призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої  та позашкільної освіти міста Івано-Франківська», з метою запобігання поширенню захворюваності на кір, грип та ГРВІ:

 

НАКАЗУЮ:

1. Директорам закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

1.1. Продовжити призупинення освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста до 15.02.2019 року.

1.2. Забезпечити освоєння навчального матеріалу здобувачами освіти за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використання засобів дистанційного навчання.

1.3.Централізованій бухгалтерії Департаменту освіти та науки                (Л. Харенко), директорам закладів освіти, котрі ведуть самостійний бухгалтерській облік, забезпечити оплату праці працівників у розмірі не менше тарифної ставки (посадового окладу) відповідно до пункту 6.1.10  Колективного договору між Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківською міською організацією Профспілки працівників освіти та науки України на 2016-2020 роки.

2. Директорам закладів дошкільної та професійно-технічної освіти, розташованих на території Івано-Франківської міської ради:

2.1. Постійно здійснювати моніторинг щодо захворюваності на кір, грип та ГРВІ у закладах освіти.

2.2. У період епідемічного підйому захворюваності на кір, грип та ГРВІ вживати обмежувальні заходи щодо проведення масових заходів.

2.3. Проводити санітарно-протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання  розповсюдженню, поширенню  захворювань на кір, ГРВІ та грип у закладах освіти міста.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту освіти та науки                              Ігор Максимчук

Н. Микула

53-56-67

ДЖЕРЕЛО: http://osvita.if.ua