Архіви дня: 01/02/2019

Відбувся І (загальноміський) етап Конкурсу-захисту наукових робіт

Наука захоплює нас…

Проведено І (загальноміський) етап конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

учнівської молоді Івано-Франківської міської ради

 100_7560

На виконання наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 27.11.2018р. № 963 «Про проведення I (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018-2019 н. р.», з метою виявлення і підтримки творчих, талановитих, здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки  з 25  по 31 січня 2019 року на базі Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді (директор – Ірина Загрійчук) був проведений І  (загальноміський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Конкурс проводився у 38 наукових секціях таких відділень:

-       літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (3 секції);

-       мовознавства (4 секції);

-       філософії та суспільствознавства (5 секцій);

-       історії (4секції);

-       наук про Землю (4 секції);

-       технічних наук (2 секції);

-       математики (1 секція);

-       фізики та астрономії (1секція);

-       економіки (1 секція);

-       хімії та біології (7 секцій);

-       екології та аграрних наук (6 секцій).

Участь у конкурсі взяли 74 учні, які представляли 81 науково-дослідницьку роботу, а саме: 44 учні – члени Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради; 22 – члени наукового товариства УГ № 1; 7 – члени наукового товариства ПМЛ; 1 учень – вихованець МЦНТТУМ.

100_7567 100_7607

7 учнів цьогоріч захищали по дві наукові роботи: Губаль Зоряна, вихованка секції екології МАНУМ, учениця 11 класу СШ № 5, захищала роботи з екології та охорони довкілля; Тітко Максим, вихованець секції історії МАНУМ, учень 11 класу  ПМЛ – з історії України та всесвітньої історії; Тарнавська Софія, вихованка секцій  медицини та хімії МАНУМ, учениця 10 класу СШ № 11,  – роботи у відповідних секціях; Гуменюк Юлія, вихованка секцій хімії та зоології, ботаніки МАНУМ, учениця 11 класу СШ № 11, – теж дві роботи в кожній секції відповідно; Грабовська Данута, учениця 10 класу УГ № 1, – з історичного краєзнавства та польської мови; Мацюк Софія, учениця 11 класу УГ № 1, – з теології, релігієзнавства та історії релігії та етнології; Басараб Софія, учениця 10 класу УГ № 1, з історії України та економічних теорій.

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 259 від 24.03.2014р., програма конкурсу передбачала виконання контрольних робіт із базових дисциплін, заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт та усний захист наукових досліджень.

Максимальна сума балів, яку міг набрати учасник за участь у всіх розділах програми Конкурсу, становить 100 балів.

Журі конкурсу-захисту, до складу якого входили 25 науковців ВНЗ міста Івано-Франківська (голова журі – Наталія Кульчицька, завідувач кафедри математики та інформатики і методики навчання  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат педагогічних наук), дало високу  оцінку рівню знань юних науковців, відзначило фахову майстерність їхніх керівників та ефективність їх роботи із заохочення учнів до науково-дослідницьких робіт.

100_7624

100_7565

100_7557

Більшість учасників конкурсу представили свої роботи на належному науковому рівні, продемонстрували мультимедійні презентації науково-дослідницьких робіт, виявили неабияку ерудицію та знання наукового матеріалу.

100_7578

100_7582

 

100_7584

 

60 конкурсантів (66 наукових робіт), за рішенням журі, визначено переможцями, вони  братимуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, який відбудеться 16-17 лютого 2019 року на базі Прикарпатського національного університету імені  Василя Стефаника.

 

 

Директор МАНУМ                                                   Ірина Загрійчук

 

 

До уваги учасників Конкурсу-захисту!!!

АНОНС

У п`ятницю, 01 лютого 2019 року, в приміщенні актової зали Міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул.Івасюка, 38 а) відбудеться установча нарада з питань підготовки до ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту для ПЕРЕМОЖЦІВ (І місце) І (загальноміського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, а також для наукових керівників, котрі підготували переможців.
ПОЧАТОК о 16.30 год.!!!
З повагою  – дирекція Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді

ДО УВАГИ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАНУМ, КОТРІ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ІІ ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ!!!

ДО УВАГИ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН, КОТРІ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ

У ІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ – 2019

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у 2018-2019 н.р. відбудеться на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

16-17 лютого 2019 року.

До 6 лютого 2019 р. дирекції Івано-Франківської МАНУМ необхідно здати такі матеріали:

Анкета учасника ІІ етапу конкурсу

Заявка на участь у ІІ етапі конкурсу

Фото розміром 3х4 см (2 шт.)

Тези науково-дослідницької роботи на електронних носіях

Наукові роботи у грубих палітурках (прошиті книгою), у кінці  роботи – відгук наукового керівника та рецензія науковця з мокрими печатками!!

 

АНКЕТА_Учасника ІІ етапу МАН_2019

ЗАЯВКА_ ІІ_ОБЛАСНИЙ_ етап МАН_2019р.

ВЗІРЕЦЬ оформлення титульного аркуша_1

ВЗІРЕЦЬ оформлення титульного аркуша_2

ВИМОГИ _ТЕЗИ

ВИМОГИ щодо написання, оформлення і представлення наукових робіт

ПЕРЕЛІК наукових відділень і секцій_2018-2019 н.р.

Структура наукової роботи