Архіви місяця: Лютий 2018

Вітаємо!!!

Щиро вітаємо педагогів Малої академії наук учнівської молоді – іменинників БЕРЕЗНЯ – з нагоди Дня народження!!!

 69

Найщиріші слова привітань шлемо таким керівникам секцій:

Буртняку Івану Володимировичу – керівнику секції мікроекономіки та макроекономіки; 01.03;

Каленюк Оксані Миколаївні – керівнику секції англійської мови; 11.03;

Кондрат Олександрі Іванівні – керівнику секції французької мови;  14.03;

Сокольській Вікторії Василівні – керівнику секції зарубіжної літератури; 20.03;

Калагурці Віталію Степановичу – керівнику секції мультимедійних систем, ігрових та навчальних програм; 24.03.

Бажаємо Вам щастя і достатку,
Ясного неба, сонця
і тепла!
В житті щодень лиш злагоди й порядку,
Щоб доля Ваша світлою була
!

З повагою – адміністрація Івано-Франківської Малої академії наук

Розклад занять МАНУМ_ІІ семестр 2017-2018 н.р.

Розклад занять_МАНУМ_ІІ сем_2017-2018 н.р.

Правила прийому до Малої академії наук учнівської молоді

Мала академія здійснює свою освітню діяльність в позаурочний та позашкільний час і об’єднує на принципах добровільності та доступності учнів закладів загальної середньої освіти  та закладів освіти І-ІІ рівня акредитації віком до 18 років.

Зарахування учнів до Малої академії здійснюється на основі листа-заяви за їх бажанням і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, на безконкурсній основі.

До Малої академії зараховуються учні віком, як правило,  від 14 років.

Набір учнів 8-11 класів у секції Івано-Франківської МАНУМ проводиться із 1 вересня, а з 15 вересня секції Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області розпочинають свою роботу.

Формат занять у Малій академії наук учнівської молоді дає  змогу  старшокласникам  гармонійно поєднати науковий пошук  із навчанням,  знайти  однодумців, поділитися з ними ідеями та міркуваннями. Одне з основних завдань     МАНУМ – створити команду інтелектуалів, які прагнуть пізнати більше, ніж у звичайній школі,    прагнуть розвивати свій науковий світогляд, долучатися до науково-дослідницької роботи.

Форми співпраці викладачів із вихованцями різні: групова робота, лекції, індивідуальні заняття, конкурси тощо. Успіхи ж кожної дитини залежать від її власної зацікавленості, ініціативності й наполегливості.

 

 

 

Програми з позашкілля_Дослідницько-експериментальний напрям

Програми з позашкільної освіти_Дослідницько-експериментальний напрям_

Можна знайти ТУТ:

https://imzo.gov.ua

man.gov.ua

 www.kids-center.com.ua

Статут Івано-Франківської МАНУМ

НОВИЙ_СТАТУТ МАНУМ_2017_

Рішення сесії Івано-Франківської міської ради _Про створення МАНУМ

Рішення сесії_Про створення МАНУМ_1 001 Рішення сесії_Про створення МАНУМ_2 001

Мудрість

Велетня можна пізнати і за мізинцем.

Геракліт

Про мову

Мова нашого люду є така, що в ній найдемо гідні засоби термінології, хоч би для десяти народів.

Іван Верхратський

ФОТО_ІІ (обласний) етап Конкурсу МАН_2018_17-18 лютого 2018р.

IMG_20180218_100403

IMG_20180218_093453

IMG_20180218_093410

IMG_20180217_094913

1

2

4

5

67

8

9

10

11

12

13

IMG_20180217_093309

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Конкурсу МАН-2018!

Прес-реліз

Наука – найкращий спосіб задовольняти власну допитливість!

Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017-2018 навчальному році

 

1

IMG_20180217_094913

IMG_20180218_093410

IMG_20180218_093453

IMG_20180218_100403

Достойними результатами завершилася участь учнів-членів Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який відбувся 17-18 лютого 2018 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Для   участі  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту від закладів освіти Івано-Франківської міської ради було представлено 55 науково-дослідницьких робіт (50 учасників) у таких відділеннях:

«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»  – 7 робіт; «Мовознавство» – 4 роботи; «Філософія та суспільствознавство» – 9 робіт; «Історія» – 9 робіт; «Науки про Землю» – 1 робота; «Технічні науки» – 1 робота; «Фізика» – 1 робота; «Математика» – 2 роботи; «Економіка» – 1 робота; «Хімія та біологія» – 13 робіт; «Екологія та аграрні науки» – 7 робіт.

Програма роботи кожної секції передбачала заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних робіт із базових дисциплін  та захист наукових досліджень.

За рішенням журі Конкурсу переможцями визначено 48 учасників від закладів освіти Івано-Франківської міської ради:

І місце – 15учнів;

ІІ місце – 19 учнів;

ІІІ місце – 14 учнів.

Перше місце здобули:

Гафійчук Христина (секція французької мови; науковий керівник –Олександра Кондрат);

Королевич Соломія (секція фольклористики; науковий керівник – Марія Грицишин);

Владика Софія (секція літературної творчості; науковий керівник – Марія Грицишин);

Бойчук Оксана (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Зоряна Лукомська);

Зеляк Назарій (секція правознавства; науковий керівник – Юлія Кернякевич);

Іванюк Михайло (секція теології, релігієзнавства та історії релігії; науковий керівник – Росина Іваночко);

Павлюк Наталія (секція історії України; науковий керівник – Богдан Максимець);

Мацюк Софія (секція етнології; науковий керівник – Володимир Половський);

Лагойда Михайло (секція кліматології та метеорології; науковий керівник – Ольга Яремко);

Тринога Мирослав (секція математики; науковий керівник – Анатолій Казмерчук);

Валовіна Неля (секція біології людини; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Метошоп Олександра (секція мікроекономіки та макроекономіки; науковий керівник – Жанна Бородуліна);

Губаль Зоряна (секція екології; науковий керівник – Наталія Кокар);

Гнєзділова Дарія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Софія Савчук);

Дмитрів Анастасія (секція селекції та генетики; науковий керівник – Артур Сіренко).

Друге місце здобули:

Плитус Дарина (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Світлана Турчин);

Мальована Діана (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Софія Сіренко);

Баніцька Антонія (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Марія Клепар);

Рибчук Артур (секція літературної творчості; науковий керівник – Софія Сіренко);

Цідило Ольга (секція філософії; науковий керівник – Володимир Половський);

Яблінчук Марія (секція педагогіки; науковий керівник – Лідія Плетеницька);

Тітко Максим (секція археології; науковий керівник – Артур Сіренко);

Гавадзин Тетяна (секція історичного краєзнавства; науковий керівник – Богдан Максимець);

Басараб Софія (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Володимир Половський);

Шлапак Нікіта (секція науково-технічної творчості та винахідництва; науковий керівник – Наталія Буяк);

Йосипенко Ярема (секція експериментальної фізики; науковий керівник – Лариса Йосипенко);

Тітко Максим (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Артур Сіренко);

Шийка Марко (секція медицини; науковий керівник – Марія Мельник);

Максимів Микола (секція медицини; науковий керівник – Артур Сіренко);

Барбанова Юлія (секція валеології; науковий керівник – Софія Савчук);

Волощук Наталія (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Кунець Вероніка (секція охорони довкілля та раціонального природокористування; науковий керівник – Наталія Кокар);

Бурмей Валентина (секція лісознавства; науковий керівник – Наталія Кокар);

Безрука Анастасія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Надія Дейчаківська).

Третє місце здобули:

Мельничук Вадим (секція української мови; науковий керівник – Оксана Мельничук);

Ступар Софія (секція англійської мови; науковий керівник – Ірина Бойчук);

Павленко Анастасія (секція англійської мови; науковий керівник – Наталія Шелест);

Зеляк Назарій (секція філософії; науковий керівник – Світлана Турчин);

Семенів Любомир (секція педагогіки; науковий керівник – Вікторія Стинська);

Тітко Максим (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Світлана Уварова);

Нікітін Володимир (секція прикладної математики; науковий керівник – Андрій Соломко);

Шевчук Ірина (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Дземан Софія (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Тимочко Діана (секція валеології; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Королевич Соломія (секція психології; науковий керівник – Богдан Грицишин);

Грабовська Данута (секція психології; науковий керівник – Володимир  Половський );

Крохмалюк Євген (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Калиновська Ольга (секція екології; науковий керівник – Оксана Михайлюк-Заморока).

14 учнів від закладів освіти Івано-Франківської міської ради ввійшли до складу обласної команди і братимуть участь у  ІІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.

Нових перемог Вам, юні дослідники!!!