Архіви місяця: Грудень 2016

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Шановні колеги!

Щиросердечно вітаємо Вас із чудовими і у кожному році єдиними святами Нового року і світлого Різдва Христового!

Від усієї душі привітайте сьогодні один одного, обопільно пробачте минулорічні образи і випадкові незгоди, адже саме в цьому суть християнських поривань до кращого життя, особливо в переддень такого великого свята…
Хай кожний день Вашого життя буде наповнений золотавим сонячним світлом, ранкові зорі будуть Вашим щоденним оберегом, а почуття любові і прощення – вічними і ніколи не зрадять Вас; хай обминають Ваші світлі оселі біди і нещастя,  хай ніколи не згасає Ваша затишна сімейна  варта…
Щасти Вам у ці святкові дні і всі наступні. Сімейної злагоди, родинного тепла, взаєморозуміння і Божої ласки на многії і благії літа!!!

 3

Нехай усе, що щастям зветься,

На Новий рік в Ваш дім ввійде,

Нехай здоров’я і кохання

Цей день прекрасний принесе.

Нехай Різдвяна коляда

Дарує усмішок багато,

Додасть Вам настрою й добра

Це радісне і тепле свято!

10

З повагою адміністрація Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді

Про роботу загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів м. Івано-Франківська

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

 

Від 26.12.2016р.                                                №705

 

Про роботу загальноосвітніх та

позашкільних навчальних закладів

м. Івано-Франківська

 

На виконання статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», листа МОН України від 09.06.2016р. № 1/0-296 «Про структуру 2016-2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», розпорядження міського голови від 26.12.2016р. № 886-р «Про запровадження організаційних та обмежувальних заходів щодо захворювання на грип та ГРВІ»

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах з 26 грудня 2016 року.

2.     Встановити тривалість зимових канікул з 31 грудня 2016 року до 15 січня 2017 року.

3.     Розпочати ІІ семестр – 16 січня 2017 року (при умові введення додаткових обмежувальних заходів щодо захворювання на грип та ГРВІ про терміни початку ІІ семестру буде повідомлено додатково).

4.     Керівникам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів:

4.1.         Скоротити на час дії обмежувальних заходів проведення масових та видовищних культурних дійств, спортивних конкурсів, змагань (участь учнів у даних заходах можлива тільки за згоди батьків).

4.2.         Забезпечити відпрацювання навчальних занять за 26-30.12.2016р. у повному обсязі за рахунок ущільнення навчального матеріалу.

4.3.         Забезпечити цілодобове чергування у приміщеннях навчальних закладів технічних працівників.

4.4.         Забезпечити чергування членів адміністрації школи.

5.     Централізованій бухгалтерії департаменту освіти та науки (Л.Харенко), керівникам закладів освіти, котрі ведуть самостійний бухгалтерський облік, забезпечити оплату праці педагогічних працівників (26-30.12.2016р.) відповідно до пункту 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993р. № 102, з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

6.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор департаменту освіти та науки                            Ігор Смаль

 

Н.Микула

52-25-11

ДЖЕРЕЛОhttp://osvita-mvk.if.ua/

 

Програма І (загальноміського) етапу конкурсу-захисту_2016-2017н.р.

Програма

І (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

 

24 грудня 2016 року -  26 січня 2017 року

 

Подання заявок – до 20 грудня 2016 року

 

Складання завдань контрольних робіт із базових дисциплін

24 грудня 2016 року, з 09.00, природничо-математичний ліцей

 

Оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін

26 грудня 2016 року, з 14.00, Департамент освіти та науки, зал засідань

 

Подання науково-дослідницьких робіт учасників

17 січня 2017 року, Івано-Франківська   Мала академія наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради (вул. Івасюка  38 а, кабінет 24)

 

Заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт

18-23 січня 2017 року

 

Захист науково-дослідницьких робіт –

24-25 січня 2017 року, з 10.00, зал засідань міського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Івасюка, 38а)

 

24 січня 2017 року –           відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства;  філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю.

Зала засідань МЦНТТУМ (секції «Українська література», «Зарубіжна література», «Фольклористика», «Мистецтвознавство», «Літературна творчість»; «Українська мова», «Англійська мова», «Німецька мова»,  «Французька мова», «Філософія», «Соціологія», «Правознавство», «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Педагогіка», «Журналістика»,

«Історія  України», «Історичне краєзнавство», «Всесвітня історія», «Археологія», «Етнологія»;  «Географія та ландшафтознавство», «Гідрологія», «Кліматологія та метеорологія», «Геологія, геохімія та мінералогія»).

 

25 січня 2017 року –   відділення технічних наук; комп’ютерних наук; математики; фізики та астрономії; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук.

Зала засідань МЦНТТУМ (секції «Технологічні процеси та перспективні технології», «Електроніка та приладобудування», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-технічна творчість та винахідництво» (архітектура і дизайн), «Internet-технології та WEB дизайн», «Технології програмування», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»; «Математика», «Прикладна математика»; «Теоретична фізика», «Експериментальна фізика», «Астрономія»; «Економічна теорія та історія економічної думки», «Мікроекономіка та макроекономіка»; «Загальна біологія», «Біологія людини», «Зоологія, ботаніка», «Медицина», «Валеологія», «Психологія», «Хімія»; «Екологія», «Охорона довкілля та раціональне природокористування», «Ветеринарія та зоотехнія»; «Агрономія», «Лісознавство», «Селекція та генетика»).

 

Обласний наказ_ІІ етап конкурсу-захисту_2016-2017н.р.

Наказ_ ІІ етап МАН-2016-2017н.р.