Архіви дня: 11/11/2013

Зустріч в Малій академії наук із поетом Артуром Сіренком

Зустріч із письменником Артуром Сіренком 

в Малій академії наук учнівської молоді міста Івано-Франківська

з нагоди  Дня української писемності та мови

 

8 листопада 2013 року в Івано-Франківській Малій академії наук учнівської молоді (вул. Івасюка, 38 а) відбулася зустріч із письменником, поетом, перекладачем, публіцистом, кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, викладачем Малої академії наук Артуром Сіренком. Зустріч проводилася з нагоди Дня української писемності та мови.

На літературно-мистецьке свято були запрошені слухачі та члени Малої академії наук учнівської молоді міста Івано-Франківська, викладачі МАНУМ та вчителі зі шкіл міста, а також усі, кому небайдуже рідне слово.

Почесним гостем свята була Світлана Уварова, заступник начальника управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з питань виховної роботи та позашкільної освіти. Пані Світлана наголосила, що рідне слово, яке несе Артур Сіренко до читача, спонукає до роздумів, закликає усіх виконати свою місію на землі, робити все можливе, щоб кращим став цей світ, в якому кожна людина знаходить свою формулу щастя.

Свято розпочала директор Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Ірина Загрійчук, яка розповіла про Артура Сіренка як про цікаву і багатогранну особистість.

Учасники зустрічі мали змогу поринути в атмосферу творчості, у царство мудрого й красивого, правдивого і чуйного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова, заглибитися у світ незвичних образів поезії Артура Сіренка, послухати есе, які поет сам читав присутнім.

Цікавим був момент, коли слухачі відділення літературознавства та мистецтвознавства Малої академії наук декламували вірші Артура Сіренка та його переклади.

Музичний дарунок усім присутнім подарувала Юліана Житар, вихованка Школи мистецтв.

На завершення літературно-мистецького свята Артур Сіренко продемонстрував усім мультимедійну презентацію «Блукаю по світу, шукаю істину та красу», показавши свої фото із чарівними краєвидами Карпат.

 

Про старанність

Старанністю посередність досягає більшого, ніж обдарованість без старанності.

Грасіан.

Зустріч із поетом Артуром Сіренком

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA