Blog Archives

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, КИЇВ, 2017рік

 

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ !!!

ГОРДІСТЮ

Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді цьогоріч стали:

 

Шиловських_Хімія_2  ШИЛОВСЬКИХ ОЛЕКСАНДР, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учень 11 класу СШ № 5 (секція агрономії, науковий керівник – НАТАЛІЯ КОКАР;  секція хімії, науковий керівник – ДМИТРО МЕЛЬНИК; базова дисципліна – хімія) – ДВА ІІ МІСЦЯ !!!

 

Метошоп_2  МЕТОШОП ОЛЕКСАНДРА, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учениця 10 класу УГ № 1 (секція геології, геохімії та мінералогії; базова дисципліна – географія; науковий керівник – ОЛЬГА ЯРЕМКО) – ІІІ місце.

 

Шийка М_Медицина_Нагородження  ШИЙКА МАРКО, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учень 10 класу ЗШЛ № 23 (секція медицини, базова дисципліна – біологія; науковий керівник – МАРІЯ МЕЛЬНИК) – ІІІ місце.

 

Зеляк_2  ЗЕЛЯК  НАЗАР, член наукового товариства УГ № 1,  учень 10 класу УГ № 1 (секція філософії, базова дисципліна – історія України; науковий керівник –  СВІТЛАНА ТУРЧИН) - ІІ місце.

 

Корнута Юля_Київ  КОРНУТА ЮЛІЯ, член Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради, учениця 11 класу СШ № 1 (секція англійської мови; базова дисципліна – англійська мова; науковий керівник – ІРИНА БОЙЧУК) - ІІ місце.

Мазур_Київ  МАЗУР МАРКІЯН, член наукового товариства УГ № 1,  учень 8 класу УГ № 1 (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, базова дисципліна – фізика; науковий керівник –  БОГДАН ГРУШЕВСЬКИЙ) - ІІІ місце.

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЇХНІХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ!!!

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, Київ_2016 рік

Когутяк_нагородження   Когутяк Олександр, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 11 класу Української гімназії № 1  (секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, базова дисципліна – математика; науковий керівник – НАТАЛІЯ БУЯК) -

ІІІ МІСЦЕ.

 

Капінус У._Закриття конкурсу_Київ_2015_1_2  Капінус Уляна, член Івано-Франківської МАНУМ, учениця 11 класу ПМЛ  (секція медицини, базова дисципліна – біологія; науковий керівник – МАРІЯ МЕЛЬНИК) – ІІ МІСЦЕ.

Витриховський-нагородження  Витриховський Євстахій, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 10 класу Української гімназії № 1  (секція гідрології, базова дисципліна – географія; науковий керівник – ОЛЬГА ЯРЕМКО) – ІІІ МІСЦЕ.

 

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН_Київ, 2015 рік

Капінус У._Закриття конкурсу_Київ_2015  КАПІНУС УЛЯНА, член Івано-Франківської МАНУМ, учениця 10 класу ПМЛ, (секція хімії, базова дисципліна – хімія; науковий керівник – Дмитро Мельник) - ІІІ місце.

Сеник Ю._Київ_2015_1_ СЕНИК ЮРІЙ, член Івано-Франківської МАНУМ, учень 11 класу УГ № 1, (секція гідрології, базова дисципліна – географія; науковий керівник – Ольга Яремко) – ІІІ місце.

Переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН, 2014 рік

Якимчук Б._Нагородження_Київ_МАН_2014_1 Якимчук Богдан, учень 11 класу ПМЛ (секція мікроекономіки та макроекономіки, базова дисципліна  - математика; науковий керівник – Іван Буртняк) – ІІІ місце.

 

Капінус У._Київ_МАН_2014  КАПІНУС УЛЯНА, учениця   9 класу ПМЛ (секція хімії, базова дисципліна – хімія; науковий керівник – Дмитро Мельник) - ІІІ місце.

Учні-члени МАНУМ, переможці конкурсів

Усков_Вручення Президентської стипендії - 2_2  Усков Віктор, випускник УГ № 1-2013р. (секція хімії, базова дисципліна – хімія, керівник – Дмитро Мельник) – І місце;

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Репетило Ірина, випускниця УГ № 1-2013р. (секція медицини, базова дисципліна – біологія, керівник – Марія Мельник) – ІІ місце;

Сиротюк Сиротюк Богдан, випускник НВК «Школа-гімназія № 3»-2013р. (секція гідрології, базова дисципліна – географія, керівник – Ольга Яремко) – ІІІ місце.