Архіви

Вихованка МАНУМ здобула перемогу на конкурсі з українознавства

29 -31 березня 2018р. в м.Києві проходив  ІІ (очний) етап ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Івано-Франківську Малу академію наук учнівської молоді на конкурсі представляла  Павлюк Наталія Василівна, вихованка секції історії  України  Івано-Франківської  МАНУМ, учениця 10 класу  ЗШ № 13 (науковий керівник – Максимець Богдан Володимирович).

За підсумками журі ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства Павлюк Наталія посіла ІІІ місце.

Вітаємо Наталю та Богдана Володимировича  з перемогою!!!

20180401_192057-1

DSC_6357

20180401_192110-1

DSC_6361

У скарбничці МАНУМ знову ПЕРЕМОГА!!!

На виконання наказу Департаменту освіти та науки від 07.02.2018року «Про проведення  міського етапу обласної  історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають», з метою всебічного вивчення героїчного подвигу і належного вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, активістів Майдану та Революції Гідності, захисників Вітчизни – учасників антитерористичної операції на Сході України та національно-патріотичного виховання підростаючого покоління з 12 лютого до  28 березня 2018р. проведено  міський етап   обласної історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають».

 

Корженьовська Юлія, слухачка секції теології, релігієзнавства та історії релігії МАНУМ, учениця 10 класу НВК ЗШЛ №23 (науковий керівник – Олег Ігорович Савчук), посіла І місце за дослідження волонтерської діяльності священиків-капеланів (наказ Департаменту освіти та науки від 30.03.2018р.   №285).

Щиро вітаємо Юлію з перемогою та дякуємо Олегу Ігоровичу за науковий супровід роботи!!!

Адміністрація МАНУМ

 

Наказ МАНУМ _ Про прозорість та відкритість діяльності

Наказ_Про прозорість та відкритість діяльності МАНУМ_1 001 Наказ_Прот прозорість та відкритість діяльності МАНУМ_2 001

Про терміни проведення ІІІ етапу Конкурсу МАН – 2018

Терміни проведення ІІІ етапу Конкурсу МАН-2018

Вітання

ДОРОГІ ЖІНКИ!!!

НАЙПРЕКРАСНІШІ ПЕДАГОГИ!!!

 

Щиро і сердечно вітаємо Вас із весняним святом – 8 Березня!

Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти і звучить музика!

 Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Бажаємо Вам щастя й удачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань!

 Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут!

4

З  повагою – адміністрація Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді

І знову перемоги!!!

 

                                                                        Додаток 1

до наказу Департаменту

освіти та науки

від  05.03.2018р.  № 202

 

Список переможців

 міського заочного етапу

                                      Всеукраїнського юнацького фестивалю

 

                       «В об’єктиві натураліста – 2018»

 

І місце у номінаціях :

- «Кращий відеоролик»:

Губаль Зоряна, вихованка  Івано-Франківської МАНУМ , секція «Екологія» (керівник  секції Кокар Наталія Василівна)

-«Кращий слайд-фільм»

Губаль Зоряна, вихованка Івано-Франківської МАНУМ,секція «Екологія» (керівник секції Кокар Наталія Василівна)

-«Краща фоторобота»

Веретко Тетяна, вихованка Івано-Франківської МДЕС, гурток «Аматори зеленої архітетектури» ( керівник гуртка Васильчишин Богдана Богданівна)

ІІ місце у номінації:

-«Кращий слайд-фільм»:

Гнєзділова Дарія, вихованка Івано-Франківської МАНУМ, секція «Зоологія , ботаніка» ( керівник  секції Савчук Софія Петрівна)

-ІІІ  місце у номінації:

-«Кращий слайд-фільм»:

Кунець Вероніка, вихованка Івано-Франківської МАНУМ,секція «Екологія» (керівник секції Кокар Наталія Василівна)

 

Адміністрація Івано-Франківської МАНУМ щиро вітає керівників секцій та їхніх вихованців із перемогами у   міському заочному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» !!!

Вітаємо переможців_на День науки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші досягнення!!!

Мужай, прекрасна наша  мово!

01 березня 2018 у приміщенні Івано-Франківського міського товариство «Просвіта» пройшов захід «Мужай, прекрасна наша мово!», присвячений Міжнародному  дню  рідної мови, котрий відзначають 21 лютого представники всіх націй і народностей світу. Дійство відбувалося за участю талановитих іванофранківців, зокрема народного артиста України Михайла Кривеня, членів Національної спілки письменників України, студентів ВНЗ та учнів навчальних закладів міста.

Під  час заходу відбулося нагородження переможців конкурсу «Історія і «Просвіта», який вже сімнадцять років поспіль  організовує для учнів шкіл обласного центру Івано-Франківське міське товариство «Просвіта». У конкурсі також взяла участь слухачка секції «Історія України» Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Наталія Павлюк, керівник секції кандидат політичних наук Богдан Максимець і посіла перше місце за творчу роботу «Оксана Попович в українському національно-визвольному русі (1940-і роки)».

28514731_385784755166108_380981488869681930_o

CYMERA_20180301_191535

image-0-02-05-a8805ab1a0ced4d799f92951ab53a11ef8c2c8aa421937b0758291fc62c55c1d-V

CYMERA_20180301_192326

ВІДЕО

«Мужай,прекрасна наша мово» — конкурс свято «Просвіти»(1)

Вітаємо переможців та призерів ІІ (обласного) етапу Конкурсу МАН-2018!

Прес-реліз

Наука – найкращий спосіб задовольняти власну допитливість!

Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017-2018 навчальному році

 

1

IMG_20180217_094913

IMG_20180218_093410

IMG_20180218_093453

IMG_20180218_100403

Достойними результатами завершилася участь учнів-членів Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який відбувся 17-18 лютого 2018 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Для   участі  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту від закладів освіти Івано-Франківської міської ради було представлено 55 науково-дослідницьких робіт (50 учасників) у таких відділеннях:

«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство»  – 7 робіт; «Мовознавство» – 4 роботи; «Філософія та суспільствознавство» – 9 робіт; «Історія» – 9 робіт; «Науки про Землю» – 1 робота; «Технічні науки» – 1 робота; «Фізика» – 1 робота; «Математика» – 2 роботи; «Економіка» – 1 робота; «Хімія та біологія» – 13 робіт; «Екологія та аграрні науки» – 7 робіт.

Програма роботи кожної секції передбачала заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних робіт із базових дисциплін  та захист наукових досліджень.

За рішенням журі Конкурсу переможцями визначено 48 учасників від закладів освіти Івано-Франківської міської ради:

І місце – 15учнів;

ІІ місце – 19 учнів;

ІІІ місце – 14 учнів.

Перше місце здобули:

Гафійчук Христина (секція французької мови; науковий керівник –Олександра Кондрат);

Королевич Соломія (секція фольклористики; науковий керівник – Марія Грицишин);

Владика Софія (секція літературної творчості; науковий керівник – Марія Грицишин);

Бойчук Оксана (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Зоряна Лукомська);

Зеляк Назарій (секція правознавства; науковий керівник – Юлія Кернякевич);

Іванюк Михайло (секція теології, релігієзнавства та історії релігії; науковий керівник – Росина Іваночко);

Павлюк Наталія (секція історії України; науковий керівник – Богдан Максимець);

Мацюк Софія (секція етнології; науковий керівник – Володимир Половський);

Лагойда Михайло (секція кліматології та метеорології; науковий керівник – Ольга Яремко);

Тринога Мирослав (секція математики; науковий керівник – Анатолій Казмерчук);

Валовіна Неля (секція біології людини; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Метошоп Олександра (секція мікроекономіки та макроекономіки; науковий керівник – Жанна Бородуліна);

Губаль Зоряна (секція екології; науковий керівник – Наталія Кокар);

Гнєзділова Дарія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Софія Савчук);

Дмитрів Анастасія (секція селекції та генетики; науковий керівник – Артур Сіренко).

Друге місце здобули:

Плитус Дарина (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Світлана Турчин);

Мальована Діана (секція зарубіжної літератури; науковий керівник – Софія Сіренко);

Баніцька Антонія (секція мистецтвознавства; науковий керівник – Марія Клепар);

Рибчук Артур (секція літературної творчості; науковий керівник – Софія Сіренко);

Цідило Ольга (секція філософії; науковий керівник – Володимир Половський);

Яблінчук Марія (секція педагогіки; науковий керівник – Лідія Плетеницька);

Тітко Максим (секція археології; науковий керівник – Артур Сіренко);

Гавадзин Тетяна (секція історичного краєзнавства; науковий керівник – Богдан Максимець);

Басараб Софія (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Володимир Половський);

Шлапак Нікіта (секція науково-технічної творчості та винахідництва; науковий керівник – Наталія Буяк);

Йосипенко Ярема (секція експериментальної фізики; науковий керівник – Лариса Йосипенко);

Тітко Максим (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Артур Сіренко);

Шийка Марко (секція медицини; науковий керівник – Марія Мельник);

Максимів Микола (секція медицини; науковий керівник – Артур Сіренко);

Барбанова Юлія (секція валеології; науковий керівник – Софія Савчук);

Волощук Наталія (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Кунець Вероніка (секція охорони довкілля та раціонального природокористування; науковий керівник – Наталія Кокар);

Бурмей Валентина (секція лісознавства; науковий керівник – Наталія Кокар);

Безрука Анастасія (секція ветеринарії та зоотехнії; науковий керівник – Надія Дейчаківська).

Третє місце здобули:

Мельничук Вадим (секція української мови; науковий керівник – Оксана Мельничук);

Ступар Софія (секція англійської мови; науковий керівник – Ірина Бойчук);

Павленко Анастасія (секція англійської мови; науковий керівник – Наталія Шелест);

Зеляк Назарій (секція філософії; науковий керівник – Світлана Турчин);

Семенів Любомир (секція педагогіки; науковий керівник – Вікторія Стинська);

Тітко Максим (секція всесвітньої історії; науковий керівник – Світлана Уварова);

Нікітін Володимир (секція прикладної математики; науковий керівник – Андрій Соломко);

Шевчук Ірина (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Дземан Софія (секція зоології, ботаніки; науковий керівник – Наталія Кокар);

Тимочко Діана (секція валеології; науковий керівник – Надія Дейчаківська);

Королевич Соломія (секція психології; науковий керівник – Богдан Грицишин);

Грабовська Данута (секція психології; науковий керівник – Володимир  Половський );

Крохмалюк Євген (секція хімії; науковий керівник – Дмитро Мельник);

Калиновська Ольга (секція екології; науковий керівник – Оксана Михайлюк-Заморока).

14 учнів від закладів освіти Івано-Франківської міської ради ввійшли до складу обласної команди і братимуть участь у  ІІІ (Всеукраїнському) етапі Конкурсу.

Нових перемог Вам, юні дослідники!!!

 

 

Проведено І (загальноміський) етап конкурсу-захисту наукових робіт

Наукова діяльність у молоді роки – прекрасний спосіб самоствердитися

Проведено І (загальноміський) етап конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

учнівської молоді Івано-Франківської міської ради

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_1968

На виконання наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 01.12.2017р. № 900 «Про проведення I (загальноміського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 н. р.», з метою виявлення і підтримки творчих, талановитих, здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки  з 26  по 31 січня 2018 року на базі Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді  був проведений І  (загальноміський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Конкурс проводився в 40 наукових секціях таких відділень:

-       літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (4 секції);

-       мовознавства (3 секції);

-       філософії та суспільствознавства (6 секцій);

-       історії (5 секції);

-       наук про Землю (3 секції);

-       технічних наук (2 секції);

-       математики (2 секції);

-       фізики та астрономії (1секція);

-       економіки (2 секція);

-       хімії та біології (7 секцій);

-       екології та аграрних наук (5 секції).

Участь у конкурсі взяли 75 учнів, які представляли 79 науково-дослідницьких робіт, а саме: 48 учнів – члени Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради; 20 – члени наукового товариства УГ № 1; 6 – члени наукового товариства ПМЛ; 1 учень – член наукового товариства ЗШЛ № 23.

Максим Тітко, учень 10 класу ПМЛ, вихованець наукового товариства ПМЛ, представляв три наукові дослідження: 1 – із всесвітньої історії; 1 –з археології; 1 – із зоології, ботаніки; Соломія Королевич, учениця 11 класу УГ № 1, вихованка наукового товариства УГ № 1 та член Івано-Франківської  МАНУМ, представляла три наукові роботи: 1 – з психології; 1 – із журналістики; 1 – із фольклористики; Назар Зеляк, учень 11 класу УГ № 1, вихованець наукового товариства УГ № 1, представляв дві наукові роботи: 1 – із правознавства; 1 – із філософії.

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 259 від 24.03.2014р., програма конкурсу передбачала виконання контрольних робіт із базових дисциплін, заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт та усний захист наукових досліджень.

Максимальна сума балів, яку міг набрати учасник за участь у всіх розділах програми Конкурсу, становить 100 балів.

Журі конкурсу-захисту (голова журі – Наталія Кульчицька, доцент кафедри статистики і вищої математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат педагогічних наук) дало високу  оцінку рівню знань юних науковців, відзначило фахову майстерність їхніх керівників та ефективність їх роботи із заохочення учнів до науково-дослідницьких робіт.

Більшість учасників конкурсу, представили свої роботи на належному науковому рівні, продемонстрували мультимедійні презентації науково-дослідницьких робіт, виявили неабияку ерудицію та знання наукового матеріалу.

51 конкурсанта (56 наукових робіт), за рішенням журі, визначено переможцями, вони  братимуть участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, який відбудеться 17-18 лютого 2018 року на базі Прикарпатського національного університету імені  Василя Стефаника.

 

 

До уваги учнів-членів МАНУМ та наукових керівників!!!

НАКАЗ_ ОБЛАСНИЙ_ Про проведення ІІ етапу конкурсу-захисту у 2018 р.

НАКАЗ_Обласний_ ІІ етап_МАН_ 2018