Архіви

ВІТАЄМО з перемогою

Щиро вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ  (І МІСЦЕ) у  міському етапі

                                    Всеукраїнської експедиції

«Моя Батьківщина – Україна»

 (напрямок експедиції « З попелу забуття »)

 Рубаняк Оксану, слухачку секції « Історія України» МАНУМ, керівник  Максимець Богдан Володимирович.

Вітаємо переможців_на День науки

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

На базі ОІППО 12-13 жовтня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів.

Вихованці МАНУМ  Шийка Остап, Боваровський Євген, Івасюк Поліна були учасниками даного  турніру.

Кожен учасник команди відчув себе в ролі доповідача, опонента чи рецензента, долучився до загальної командної дискусії. Учні під час доповіді використовували мультимедійні презентації, які містили численні ілюстрації, зображення макетів, графіків. Проведення подібних інтелектуальних змагань, безперечно, сприяє виявленню, підтримці та розвитку обдарованих дітей.

Вихованці Малої академії наук учнівської молоді здобули ІІІ командне місце.

1

2

3

4

ПРИВІТАННЯ!

5

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!! ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!!!

Щиро вітаємо  Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, багатих урожаїв на освітянській ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України!

Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра!

З повагою – адміністрація Малої академії наук учнівськоїмолоді

Відбулося засідання педагогічної ради МАНУМ

1

26 вересня 2019 року в Івано-Франківській Малій академії наук учнівської молоді відбулося засідання педагогічної ради на тему «Якісна позашкільна освіта – запорука самореалізації особистості».

На засіданні, яке проводила директор Івано-Франківської МАНУМ Ірина Загрійчук, була проаналізована освітня та методична робота колективу Малої академії наук за 2018-2019 навчальний рік, було ухвалено єдину науково-методичну проблему «Від інноваційного змісту освіти через педагогічну майстерність наукового керівника до формування компетентної особистості учня-члена МАН», над якою заклад працюватиме у найближчі чотири роки.

1 2 3

6 7 9

Методист Івано-Франківської МАНУМ Іван Бойко підбив підсумки діяльності методичних об’єднань, які створені в МАНУМ відповідно до наукових відділень.

Члени педагогічного колективу Малої академії наук учнівської молоді затвердили план роботи закладу на 2019-2020 навчальний рік, Програми, за якими працюватимуть керівники секцій упродовж навчального року.

11 12

Засідання педагогічної ради Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області пройшло конструктивно, злагоджено, змістовно, на належному методичному рівні.

Директор Івано-Франківської МАНУМ             Ірина Загрійчук

 

 

 

 

Міжнародна науково-практична школа з хімії та біології для школярів на базі Francis Crick Institute у Лондоні

Освітня дипломатія – це не просто підписані меморандуми про співпрацю чи гучно проведені конференції, це, насамперед, міжособистісні комунікації та професійні зв’язки, які допомагають рухатися вперед, постійно самовдосконалюватися і надихають на нові звершення. Саме під таким гаслом пройшла з 6 по 11 липня для учнів МАН Міжнародна науково-практична школа з хімії та біології для школярів на базі Francis Crick Institute у Лондоні (Велика Британія).

1

Директором Francis Crick Institute є член Королівського товариства, колишній президент Рокфеллерівського університету, лауреат Нобелівської премії з фізіології або медицини 2001 року сер Пол Ньорс, який торік був запрошеним лектором для проєкту Малої академії наук України «Лекції майбутнього».

2

У рамках візиту семеро школярів (серед них – вихованець Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді ОСТАП ШИЙКА, учень-член секцій екології та медицини Івано-Франківської МАНУМ) відвідали найбільший науково-дослідницький центр Francis Crick Institute, де взяли участь у дискусіях з провідними вченими (Mariia Yuneva, Milena Stankovic, Fatemeh Abolverdi, Martin Jones, Ryoko Mandeville, Mariana Campos). Окрім того, мали можливість виконати лабораторні експерименти, пройти інтерактивний квест («Escape the lab with CRUK Discovery Lab»), а найголовніше – подискутувати про найактуальніші проблеми і напрями розвитку біології та медицини й отримати практичні настанови від самого сера Пола Ньорса.

Ми пишаємося нашим вихованцем Остапом Шийкою, який перебував у Лондоні та гідно представив Івано-Франківську Малу академію наук учнівської молоді.

3

Літні канікули – чудова пора для розширення учнями МАН кола наукових знайомств. Гострі наукові дискусії і настанови від найкращих науковців сучасності не тільки зробили ці дні незабутніми, а й надихнули юних українських дослідників на підкорення нових, досі незвіданих вершин і проведення глибших наукових досліджень, які, цілком можливо, змінять цей світ на краще.

 

 4 5

6

7 8

9 10

11 12

13 14

ШЛЯХ У НАУКУ!

Івано-Франківська

Мала   академія наук

учнівської молоді

Івано-Франківської

міської ради

Івано-Франківської області

 Емблема_МАНУМ_

 

Зацікався, захопись, досліди, створи!

Мала академія наук – профільний заклад позашкільної

освіти,

який забезпечує поглиблений розвиток знань учнів

у різних сферах наукової діяльності.

 

ШЛЯХ У НАУКУ !

Ви юні, завзяті і любите науку? Вам до снаги пошуки, експерименти,  неформальне спілкування з найкращими вченими, цікаві зустрічі у компанії однолітків? Гасло «Зацікався, захопись, досліди, створи!»  Вам імпонує?

Тоді запрошуємо Вас на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в Малій академії наук  учнівської молоді Івано-Франківської міської ради !

Набір учнів 8-11 класів та студентів І-ІІ курсів коледжів у секції Івано-Франківської МАНУМ проводиться із 2 вересня 2019р., а 16 вересня 2019 року секції Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області розпочинають свою роботу.

Формат занять у Малій академії наук учнівської молоді дає  змогу  учнівській молоді  гармонійно поєднати науковий пошук  із навчанням,  знайти  однодумців, поділитися з ними ідеями та міркуваннями. Одне з основних завдань      МАНУМ – створити команду інтелектуалів, які прагнуть пізнати більше, ніж у звичайній школі,     прагнуть розвивати свій науковий світогляд, долучатися до науково-дослідницької роботи.

Форми співпраці викладачів із вихованцями різні: групова робота, лекції, індивідуальні заняття, конкурси тощо. Успіхи ж кожної дитини залежать від її власної зацікавленості, ініціативності й наполегливості.

 

 2 1

 6

2

Заняття проводяться відповідно до Програм із позашкільної освіти (дослідницько-експериментальний напрям), затверджених МОН України, схвалених для використання в позашкільних навчальних закладах науково-методичною Комісією МОН з позашкільної освіти   на базі  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», ДВНЗ  «Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу», Університету Короля Данила та на базі ЗЗСО міста Івано-Франківська.

100_7621

100_7608

100_7560

64

48

29

Діяльність Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради структурована за 11 відділеннями, які охоплюють 41 секцію майже за всіма науковими напрямками, що сприяє виявленню найбільш талановитої та  обдарованої молоді, розвитку її наукового потенціалу.

IMG_20180928_140210

3

6

WP_20150207_07_23_55_Pro (1)

2

IMG-6af2bed662f7e56c092dd8cc870f58b8-V

Ключова роль у вихованні юних дослідників належить педагогічним і науково-педагогічним працівникам МАНУМ. Викладацький склад Івано-Франківської МАНУМ:

Професор, доктор наук –2

Член-кореспондент Української Академії Наук – 1

Кандидат наук, доцент – 20

Викладач – 4

Бакалавр – 2

Магістр -1

Вчитель-методист – 5

DSC_0851

DSC_0854

DSC_0862

1

DSC_0794

DSC_0790

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пишіть нам:

e-mail: manum_if@ukr.net

Телефонуйте  нам:

тел.моб.: 050-238-40-14;

       098-854-12-76

Читайте про нашу

роботу  на сайті:

http://akademium.if.ua/

Сторінка у Facebook:

https://www.facebook.com/mala.akademija.Frankiwsk/

 

З першовереснем!!!

Вітаємо всіх із  Днем знань! Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Знань не буває забагато! Бажаємо успішних занять і відмінних оцінок! Нехай навчальний процес принесе не тільки величезну користь, а й радість від осягнення мудрості, спілкування з педагогами, науковцями  та друзями!

 Хай у Вашому житті яскраво сяє світло мудрості та знань!

Нових відкриттів і вражень всім у новому навчальному році!
2

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!!

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо!

3

5

Вітання

Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!
Гляньте, на ньому волошки цвітуть,
Гляньте, жита в ньому золото ллють.
З жита й волошок наш прапор ясний.
З неба і сонця, як день весняний!

8

Про структуру 2019-2020 навчального року

Про структуру 2019-2020 навчального року

Враховуючи вимоги Закону України «Про освіту», який регламентує освітній процес (тривалість навчального тижня, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу, навчальне навантаження, тривалість канікул), Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради рекомендує для закладів загальної середньої освіти міста таку структуру навчального року:

Тривалість 2019-2020 навчального року:
02.09.2019 р. – 29.05.2020р.

І семестр – 02.09.2019р. – 27.12.2019р.;
ІІ семестр – 20.01.2020р. – 29.05.2020р.

Канікули:
осінні – 28.10.2019р. – 03.11.2019р.;
зимові – 30.12.2019р. – 19.01.2020р.;
весняні – 23.03.2020р. – 29.03.2020р.

Цьогоріч навчальний рік розпочнеться 2 вересня 2019 року Днем Знань. Рішенням сесії Івано-Франківської обласної ради 2019 рік проголошено Роком Організації українських націоналістів.

Перший урок у закладах освіти міста буде проведено на тему: «Нам Україна вище понад все!».

ДЖЕРЕЛО: https://www.facebook.com/osvitaIF/