Blog Archives

Мережа секцій МАНУМ_2017-2018н.р.

Мережа секцій

Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради

на 2017-2018 навчальний рік

Назва відділення

Секція

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 1. Українська література
2. Зарубіжна література
3. Мистецтвознавство
4.Фольклористика
5. Літературна творчість
ІІ. Мовознавства 1. Українська мова
2. Англійська мова
3. Французька мова
ІІІ. Філософії тасуспільствознавства 1. Правознавство
2.Соціологія
3. Теологія, релігієзнавство та історія релігії
4. Педагогіка
5. Журналістика
IV. Історії 1. Історія України
2. Історичне краєзнавство
3.Всесвітня історія
4. Етнологія
V. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство
2. Гідрологія
VI.Технічні науки 1.Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження
2. Науково-технічна творчість та винахідництво
VIІ. Комп’ютерних наук 1.Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми
2. Технології програмування
VIІІ. Математики 1. Математика
2.Прикладна математика
IX. Фізики і  астрономії 1. Теоретична фізика
2.Експериментальна фізика
X. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки
2. Мікроекономіка та макроекономіка
3. Фінанси, грошовий обіг та кредит
ХІ. Хімії та біології 1. Зоологія, ботаніка
2.Загальна біологія
3. Медицина
4.Психологія
5. Хімія
ХІІ. Екології та аграрних наук 1.Екологія
2.Агрономія
3. Селекція та генетика

 

Мережа секцій МАНУМ на 2016-2017 н.р.

Фактична мережа секцій

Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради

на 2016-2017 навчальний рік

Назва відділення

Секція

Кількість годин

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 1. Українська література

4

2. Мистецтвознавство

8

3. Літературна творчість

6

ІІ. Мовознавства 1. Українська мова

4

2. Англійська мова

8

5

3. Французька мова

3

ІІІ. Філософії тасуспільствознавства 1. Правознавство 

7

4

2.Соціологія

2

3. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

8

4. Педагогіка

2

5. Журналістика

6

IV. Історії 1. Історія України

4

4

2. Історичне краєзнавство

6

8

3.Всесвітня історія

2

4. Етнологія

2

V. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство

4

2. Гідрологія

5

VI.Технічні науки 1.Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

4

2. Науково-технічна творчість та винахідництво

5

VIІ. Комп’ютерних наук 1.Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

8

2. Технології програмування

8

VIІІ. Математики  1. Математика

2

2.Прикладна математика

2

IX. Фізики і  астрономії 1. Теоретична фізика

4

2.Експериментальна фізика

4

X. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки

7

2. Мікроекономіка та макроекономіка

4

3. Фінанси, грошовий обіг та кредит

14

ХІ. Хімії та біології 1. Зоологія, ботаніка

5

4

2.Загальна біологія

2

3. Медицина

4

4.Психологія

4

5. Хімія

4

ХІІ. Екології та аграрних наук 1.Екологія

3

 

Про мережу секцій МАНУМ на 2016-2017 н.р.

Шановні друзі!!!

Дана рубрика буде заповнена інформацією після затвердження фактичної мережі секцій МАНУМ на 2016-2017 н.р. Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Секції МАНУМ на 2015-2016 н.р.

Секції  Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді відповідно до наукових відділень Малої академії наук України

2015-2016 навчальний рік

 

Назва відділення

Секція

Базова дисципліна (предмет, із якого учні повинні написати контрольну роботу при захисті наукового дослідження)

І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1. Українська література

Українська мова та література

2. Мистецтвознавство

Українська мова та література

3. Літературна творчість

Українська мова та література

ІІ. Мовознавства

1. Українська мова

Українська мова та література

2. Англійська мова

Англійська мова

3. Французька мова

Французька мова

ІІІ. Філософії та

Суспільствознавства

1. Правознавство

 

Історія України

2. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Історія України

3. Педагогіка

Українська мова та література

4.Соціологія

Історія України

5. Журналістика

Українська мова та література

IV. Історії

1. Історія України

Історія України

2. Історичне краєзнавство

Історія України

3. Всесвітня історія

Історія України

4. Етнологія

Історія України

V. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

Географія

2.Гідрологія

Географія

VІ. Технічних наук

1. Науково-технічна творчість та винахідництво (архітектура і дизайн)

Фізика, математика

(за вибором)

2. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика, математика

(за вибором)

VIІ. Комп’ютерних наук

1. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

2. Інтернет-технології та WEB-дизайн

Математика

 

VIІІ. Математики

 

1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

IX. Фізики і  астрономії

1. Теоретична фізика

Фізика

2. Експериментальна фізика

Фізика

X. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

2. Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

XІ. Хімії та біології

 

 

1. Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія

(за вибором)

2. Медицина

Біологія, хімія, фізика

(за вибором)

3. Психологія

Біологія, історія України (за вибором)

4. Хімія

Хімія

 

Про мережу секцій МАНУМ

Шановні друзі!!!

Із 27 травня 2016 року  секції МАНУМ припиняють свою роботу!

Ми раді зустрітися з Вами у новому навчальному році!

Набір учнів у секції проходитиме із 1 до 15 вересня 2016 року !!! Чекаємо на юних науковців!!!

 

Подаємо перелік секцій, які затверджені Малою академією наук України:

       Секції відповідно до наукових відділень Малої академії наук України

Назва відділення

Секція

Базова дисципліна (предмет, із якого учні повинні написати контрольну роботу під час захисту наукового дослідження)

І. Літературо-знавства, фольклористики та мистецтво-знавства

1. Українська література

Українська мова та література

2. Світова література

Українська мова та література, світова література (за вибором)

3. Російська література

Російська мова, світова література (за вибором)

4. Фольклористика

Українська мова та література

5. Мистецтвознавство

Українська мова та література

6. Літературна творчість

Українська мова та література

ІІ. Мовознавства

1. Українська мова

Українська мова та література

2. Російська мова

Російська мова

3. Китайська мова

Китайська мова

4. Іспанська мова

Іспанська мова

5. Англійська мова

Англійська мова

6. Німецька мова

Німецька мова

7. Французька мова

Французька мова

ІІІ. Філософії та

Суспільство-знавства

1. Філософія

Історія України

2. Соціологія

 

Історія України

3. Правознавство

 

Історія України

4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії

Історія України

5. Педагогіка

Українська мова та література

6. Журналістика

Українська мова та література

IV. Історії

1. Історія України

Історія України

2. Археологія

Історія України

3. Історичне краєзнавство

Історія України

4. Етнологія

Історія України

5. Всесвітня історія

Історія України

V. Наук про Землю

1. Географія та ландшафтознавство

Географія

2. Геологія, геохімія та мінералогія

Географія

3. Кліматологія та метеорологія

Географія

4. Гідрологія

Географія

VІ. Технічних наук

1. Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика, математика

(за вибором)

2. Електроніка та приладобудування

Фізика, математика

(за вибором)

3. Матеріалознавство

Фізика, математика

(за вибором)

4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Фізика, математика

(за вибором)

5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

Фізика, математика

(за вибором)

6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

Фізика, математика

(за вибором)

7. Науково-технічна творчість та винахідництво

Фізика, математика

(за вибором)

VIІ. Комп’ютерних наук

1. Комп’ютерні системи та мережі

Математика

2. Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

Математика

3. Технології програмування

Математика

4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Математика

5. Internet-технології та WEB дизайн

Математика

6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Математика

VIІІ. Математики

 

1. Математика

Математика

2. Прикладна математика

Математика

3. Математичне моделювання

Математика

IX. Фізики і  астрономії

1. Теоретична фізика

Фізика

2. Експериментальна фізика

Фізика

3. Астрономія та астрофізика

Фізика

4. Аерофізика та космічні дослідження

Фізика

X. Економіки

1. Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

2. Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

3. Фінанси, грошовий обіг і кредит

Математика

XІ. Хімії та біології

 

 

1. Загальна біологія

Біологія, хімія

(за вибором)

2. Біологія людини

Біологія, хімія

(за вибором)

3. Зоологія, ботаніка

Біологія, хімія

(за вибором)

4. Медицина

Біологія, хімія, фізика

(за вибором)

5. Валеологія

Біологія, хімія (за вибором)

6. Психологія

Біологія, історія України (за вибором)

7. Хімія

Хімія

ХІІ. Екології та аграрних наук

1. Екологія

Біологія, хімія, українська мова (за вибором)

2. Охорона довкілля та раціональне природокористування

Біологія, хімія, іноземна мова (за вибором)

3. Агрономія

Біологія, хімія

(за вибором)

4. Ветеринарія та зоотехнія

Біологія, хімія

(за вибором)

5. Лісознавство

Біологія, математика

(за вибором)

6. Селекція та генетика

Біологія, математика

(за вибором)