Головна сторінка

Мала академія наук – шлях до успіху

Мала академія наук учнівської молоді

Івано-Франківської міської ради

вул. Івасюка, 38 а, м.Івано-Франківськ, 76018,

тел. 066 969 8746,

e-mail: manum_if@ukr.net

Мала академія наук – шлях до успіху

3

Мала академія наук України
Є творчим надбанням всієї країни,
Єднає нас думка і мрія одна:
Найкращими стати – це наша мета!

 

Мала академія наук є вагомим досягненням розвитку позашкільної освіти в Україні. На сьогодні МАН забезпечує процеси розвитку здібностей учнів; виявлення та відбору обдарованих дітей; духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління; створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості; виховання майбутньої творчої та наукової зміни.

Невід’ємним компонентом ефективної діяльності МАН є співпраця з вищими навчальними закладами, науковими установами та громадськими інститутами, що сприяє успішному виконанню її головної функції – формування інтелектуального потенціалу української нації.

Сьогодні МАН виховує професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже у школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання і йдуть до вищих навчальних закладів, чітко розуміючи, в якій науковій галузі вони хочуть працювати.

Виконуючи функції позашкільної освіти, виховна діяльність Малої академії наук учнівської молоді характеризується гармонійною єдністю пізнання, творчості, спілкування дітей і дорослих, в основу яких покладено працездатність, кмітливість і захопленість вільним пошуком шляху до майстерності і розуміння змісту життя.

Наші керівники секцій успішно розкривають талановитих дітей, їх знає не лише місто, область, а й Україна. Якщо проаналізувати результативність роботи кожного педагога  МАНУМ, то фактично кожен з них підготував одного або кількох призерів найрізноманітніших конкурсів та турнірів. До нас долучаються вчителі шкіл, які теж сьогодні горді за своїх вихованців, бо вклали в них чимало своєї праці та душі.

В опитуванні, що проводилося в МАН, учні висловлюють свої думки щодо навчання в секціях, говорячи, що тут педагог впевнено веде до підкорення вершин знань, допомагає повірити в успіх, вірить у кожну особистість, не принижує оцінками, ставиться як до дорослих, поважає кожну особистість.

Обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем. Саме зараз треба зрощувати золоте зерно дитячої обдарованості для майбутнього України, адже майбутнє твориться сьогодні!

 

СЛАВЕНЬ юних науковців Малої академії наук учнівської молоді
Івано-Франківської міської ради
“Сила знань не пропаде ніколи”
Слова і музика Богдана Грицишина, керівника секції психології
Малої академії наук учнівської молоді Івано-Франківської міської ради 

Славень Малої академії наук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *